Miminko ublinkává, je to normální?

terka_viktorka
8. lis 2017

Ahoj,mám dotaz,jelikož jsem prvorodicka tak se radši nejdřív zeptám na zkušenosti,jelikož jsem ztratila mleko krmim Nutrilonem Profitura,které nám sedlo ale poslední tyden mi ublinkava,není to zvracení je to ob krmeni mate zkušenost?je to normalni?nechavam celkem dlouho odrihnout ale jak ji položím tak si třeba “povídá” a teče ji mleko z pusinky...

handulkak
8. lis 2017

@terka_viktorka ahoj u malé jsme to měli také, dr poradila dávat ji do zvýšené polohy a celkem to zabralo.
A jak často krmis? Co tři hodiny?

terka_viktorka
autor
8. lis 2017

@handulkak To mám také zvýšenou polohu,ano co tři hodiny ale když spinka tak ji nebudim...

handulkak
8. lis 2017

@terka_viktorka Nám malá ublinkavala po jídle hodně, nakonec ani zvýšena postel nepomohla, tak jsme dávali na 30 minut po jídle do autosedačky a měli jsme pokoj. 🙂

Někdy ublinkavala když jsem ji dávala moc, ale je tedy pravda, ze 90 ml nám pila ještě v půl roce, víc nechtěla.

jitka0a
8. lis 2017

@terka_viktorka Vyzkoušej zvýšenou polohu a jinak do toho půl roku je to docela normální. Pokud tedy ovšem dítě nevyhodí celé jídlo pokaždé, to už podle mě normální není. Ale mě to děti taky dělaly a v pohodě. 🙂

paolapou
8. lis 2017

Přidám se, v testech Nutrilon nevyšel vůbec dobře... to už je lepší i to babylove z DM a Hami byl top... Já měla dítko taky co furt zvracelo, byla jsem z to vyjukaná dostal až antirefluxní mlíko to pomohlo bezvadně neublil mi nikdy, pohoda ale myslim si, že proto má teď problémy s tekutou stravou a špatně pije. Jak jsem se pak setkávala s jinýma matkama zjistila jsem, že to "hrozný" ublinkávání, je úplně normální... a dneska ten můj vypije sotva 120ml a to jen v noci je jak moucha a ani nechce jíst... a kamarádky, podle mě dítě blijící jako šakal, ublinkával i před krmením, teď dává 210ml a je to řízek... moje rada: obrnit se, smířit se, mít trpělivost, zacházet opatrně, lehce zvýšená poloha a všude pleny 😀 držim palce...

stuplakova
8. lis 2017

@terka_viktorka Ahojky myslím, že je to normální, malá mi to taky dělá, ale ještě jí kojím, občas se jí stane, že ublinkne. Podle mě je to tím, že když leží a říhne si, tak se jí trochu mlíčka prostě vrátí. V porodnici mi malou vozili taky na vyvýšeném 🙂

terka_viktorka
autor
10. lis 2017

Ahoj holky,díky za zkušenosti 😉

absintka19
10. lis 2017

@paolapou my mame Nutrilon uz od nemocnice, asi vedi proc ho davaji uz i tam a nikdy zadny problem. Je to individualni. Moje Adelka je hodne popredu oproti ditkam v jejim veku, papa vse, mlicko taky a nestezujeme si.

paolapou
10. lis 2017

@absintka19 tak většinou nemocnice mají nasmlouvané výhodné podmínky s určitou firmou, která je zásobí.. což Nutrilon jako velký producent všehomožného může nabídnout... v naší porodnici mají třeba Bebu.. já vycházim z d testu...

absintka19
10. lis 2017

@paolapou ja vychazim z toho co memu diteti chutna...se*u na testy. Pekny vecer.

absintka19
10. lis 2017

@paolapou jo a test na Nutrilon 1 tedy od 0-6 m jsem nenasla, dokonce ani Nutrilon 2 od 6-12m. Mate nekde neco aktualniho? Nutrilon pronutra recence prosim 1 nebo klidne i 2....

paolapou
11. lis 2017

Je pravda, že to byla až ta od roka... Ta trojka... Bylo to v černých ovcích teď nedavno... My měli to nejhorší Sunar...tak jsme přešli na Hami...

paolapou
11. lis 2017

Můj názor je ten, že když můžu dát dítěti něco vědecky ověřenýho a mnohem kvalitnějšího tak proč ne... Určitě na to nese"u... základ mléka je většinou stejnej a když jsou schopný dávat hnusy do stravy pro děti co bych je podporovala tim, že budu kupovat jejich značky... Teda zrovna Nutrilon nebyl ten nejhorší... ale tak každýho věc, co komu do toho budu kecat, jen jsem napsala svůj názor... což od toho jsou diskuze...