Kdy uměly vaše děti dělat paci paci?

andrrriiik
2. črc 2015

Holky,kdy uměly vaše děti dělat paci paci,pápá,atd.?

lv
2. črc 2015

8,-9,m

kate02
2. črc 2015

Pápá dělá o 7 měsíců, paci paci od 8 a půl

bajana
2. črc 2015

ma 10m, este to nevie, ale ani ju to neucime .... aspon sa nestresujeme 😉

andrrriiik
autor
2. črc 2015

@bajana Nééé,já nestresuju,jen mě zajímá,jak jsou na tom jiné děti 😉 Já učím,ale už mi přijde,že zkouší,tak asi to bude brzo 🙂

cabo
2. črc 2015

Taky ten 8.-9.mesic.

pafca4
2. črc 2015

malému je 7 měsíců a ač s ním paci paci dělám (hýbu mu ručičkama), tak to sám neudělá a ani moc nespolupracuje, má ruce v pěst při tom. Takže je na to asi ještě brzy. Ale papá už dělá 🙂

myisiska1
2. črc 2015

Starší syn to uměl kolem 9 měsíce, mladší nebyl cvičená opice nikdy 😀 Prostě mu to přišlo asi zbytečný, tak to ignoroval

lucinacka
2. črc 2015

Ja to malyho neucim. Papa se naucil asi v 10 mesicich, kdyz mu to deda jednou ukazal. Paci paci neumi...

veronika182
2. črc 2015

mojí neteři je rok a dva měsíce a neumí pomalu ani jedno...

svetlus_pepca
2. črc 2015

To naše mrně dělalo paci paci asi od 8. měsíce a pá pá tak od 10. měsíce tomu, komu chtěl, a tak od 11. měsíce zase pro změnu skoro každému 😀

misulinka44
2. črc 2015

Vojta dělá paci paci od 6.měsíce😊 pápá trénujeme. Pusinky umí od 5m a malá od 7m...

alcar
2. črc 2015

Paci paci udelala parkrat az v 11 mesicich, jinak nic jineho. Vcelku obstojne uz umi nekolik veci az ted v 15 mes. Bohuzel ona neni opicka, takze vsechno, co ji naucim, je tezce vydrene, oproti jinym detem. 😒

bajana
2. črc 2015

@andrrriiik netvrdim, ze ty sa stresujes...len to, ze ja sa nestresujem....ozaj nemam rada porovnavanie deti, navyse tu na MK vyzera polovica deti ako mali geniovia...asi je to nejaka nereprezentativna zlozka, lebo ja mam vo svojom okoli len tie priemerne 😅

tinakari
2. črc 2015

Šárka má 10 měsíců a pár dní a paci paci ani pápá ještě neumí.. umí ukázat jak je velika 🙂 když děláme paci paci, tak se tomu směje, jediné co umí nebo zkouší dělat je berany berany duc 🙂

peanutczt
2. črc 2015

my jsme těsně pře devátým měsíce a umíme "taaak je veliká" dělá to opravdu poctivě, ručičky má pěkně nataženy, "paci paci" jí moc nejde, spíš chytne moje ruce a dělá to se mnou, na "pa pa" začne šíleně slintat... význam jsem nepochopila , ale ona asi ví :D

misaz1
2. črc 2015

moje Vikinka začala v 7 měsíci dělat pápá. teď měla 8 m. a snaží se dělat "tak je velika" a "jak se ma..tak, tak všelijak" a dnes se naučila "berany, berany". A "paci,paci" dělá že vezme moje ruce a mooc se jí to líbí :D

andrrriiik
autor
3. črc 2015

Jéé,tak malý začal dělat berany,berany v půl roce,ale paci paci mu moc nejde.Pápá jde lépe 😀