Jesle státní/městské v Praze

vercik83
25. kvě 2016

Prosím pokud někdo z Vás dával dítka v Praze do "státních" jeslí,jaké máte zkušenosti? Specielně by mne zajímaly jesle v Londýnské ul.,Praha 2. Prostředí se mi líbilo, cena super,ale váhám kvůli poměru dospělý\dítě,ale soukromé jsou dost drahé. Dceři budou 2 roky a je dost samostatná a kamarádská, není fixovaná jen na mě.díky

vercik83
autor
26. kvě 2016

Nikdo?

ninyoka
29. kvě 2016

moc ti asi nepomůžu, protože se tam teprve chystám dítě dat. taky jsme se byly podívat a prostředí se mi líbilo. soukromé jesle jsou sice drahé ale neznamená lepší, byla jsem se podívat ve třech cenové stali od 19500 do 10000 od centra prahy i blíže k periferii, a žádný rozdíl mezi nimi nebyl, zima, špína, málo personálu. takže jsem rozhodla, že i když vychází statní jesle nejlevněji, rozhodně jsou lepší, syn by tam měl nastoupit v záři, doufám, že budou mít místo. moc dobrý pocit z toho nemám, protože jemu budou jen 15 měsíců. ale musím pracovat.

vercik83
autor
30. kvě 2016

tyjo to jsou desne ceny,to jsem videla levnejsi.ja chci jen na 3 dny v tydnu...taky mi to prislo ok,ale zas jinde jsem slyšela ze personal nic moc...no ale jedna pani povidala že....