Jak zabavit tříleté dítě na celý den?

ladyhacek
8. pro 2017

Ahoj mám syna 2,5let . Hodně chodíme ven, doma stavíme lego, puzzle, blbneme, tvoříme z papíru nebo kreslíme ale u toho vydrží 10 minut 🙂. Teď je nemocný s já už nevím co doma dělat .

Budu ráda za každý typ na nějakou zajímavou hru nebo činnost ( pexeso ho nebavi a z domina dělá vláček 😀.) Rád kouká na pohádky, ale ty bych chtělo omezit. Dekuji

janina_8
8. pro 2017

zkuste si koupit tuto knížku proti nudě, máme ji taky doma a už se mi osvědčila. https://www.megaknihy.cz/detske-sporty/177215-k...

adelka951
8. pro 2017

Co spolu upect treba pernicky, zabavi se pri vykrajovani, pri zdobenia nakonec I pri ochutnavani. Vzdy, kdyz jsou deti nemocne, tak je peceme, I v lete.

ladyhacek
autor
8. pro 2017

@adelka951 i v létě 🙂. Máme už 4 druhý a perníčky jsme zdobili včera 🙂. Vždy mi pomáhal min půlku sníst 😀. Docela ho ted zacalo bavit lego to nebyvalo . Ale přemýšlím jaký mu udělat program aby TV fakt běžela min. Jakmile se zastavím hned pohádka. Teď jsme zacali i cvičit. Ježíšek přinese nějakou spol. hru, ale mám strach že to dopadne jako lego. Zase celý den nechci stavět lego 🙂

stuplakova
9. pro 2017

@ladyhacek Co vyrobit dárečky třeba babičkám a dědům? Třeba nějaký věneček z větví nebo látek, podle toho co máte doma a jak je malý zručný. 🙂

ladyhacek
autor
9. pro 2017

@stuplakova látky super 🙂 mm doma spoustu odstřižků. děkuji

stuplakova
11. pro 2017

@ladyhacek Není zač, já taky často recykluji 🙂.