Jak zabavit miminko, když chce spát?

3. říj 2024

Ahoj, řeším teď, jak mohu zabavit naše mimčo, když musíme na vítání občánků a tou doubou on chodí spinkat.
Projevuje se to vždy tím, že začne kňourat až pobrekávat, chce dudlíček a uložit do postýlky. Pak je spokojený a spinká.
Ale úplně nevím jak toto budu řešit na místě kde bude moc lidí a dětí..

vendes
3. říj 2024

Vzít ho do nosítka nebo šátku, ať to prospí tam. Miminku je vítání občánků jedno.

mishka87
3. říj 2024

Mě kluk normálně spal v náručí. Ani zpěv školkáčků, který mě tahal uši, mu nevadil.

marketa1218
3. říj 2024

Miminko, když chce spát, tak většinou prostě usne tam, kde je. Dej mu ten dudlík a nějaké vítáni občánků vůbec neřeš. Ať si dáchne, když bude chtít 🙂

autor
3. říj 2024

Mé miminko rozhodně nespí všude. Když už tak usne v nosítku nebo v postýlce. Ale neumim si představit být na občánkách s nosítkem

mishka87
3. říj 2024

A je nutné tam chodit, když víš, že tvoje dítě bude celou dobu řvát? Však to není životně důležité a svět se nezboří, když tam nepůjdete

hanka_12345
3. říj 2024

koukam ze vy asi nechete skoro nikdo mit peknou vzpominku na tuto krasnou akci. Ja bych to asi udelala bud tak ze bych rano driv vstala, ono zas pujde o to driv spinkat a na vitani by mohlo byt vzhuru 🙂 Proste ten spanek preplanovat . Ja te chapu ze o to nechces prijit 🙂 a myslis ze kdybys ho chovala v naruci celou dobu ze by kricelo?treba by unavene koukalo a zabralo az po akci. To je na chvilku pokud vas je treba do 10

veroniquecz
3. říj 2024

A proč ne nosítko? Ja měla nosítko i na svatbě ;)

mishka87
3. říj 2024

@hanka_12345 Mě to připadalo jako šaškárna a ne, nemáme ani fotku, jelikož naše město chtělo za jednu fotku 100 Kč a to jsem už z principu odmítla dát. Původně jsem tam jít ani nechtěla, ale všichni do mě hučeli. Já ale všeobecně němám ráda ani nastrojené fotky z ateliérů apod.

hennrietta
3. říj 2024

My jsme byli a natož že dcera neusnula jinde než u mě nebo v jezdícím kočárku, tak tam koukala a prospala to v manželově náručí.

michaela666
3. říj 2024

Vzala bych nosítko a uvidíš podle situace. Taky jsem s ním byla na svatbě během obřadu a vůbec to nevypadalo hloupě.
Já třeba až před rokem zjistila, že u nás ve městě se musíš na vítání občánků sama objednat, jinak máš smůlu. Očekávala jsem prostě pozvánku do schránky a noc se nedělo, tak mě napadlo, že už se to asi nedělá a ono prdlajs. Určitě to zkus, odejít můžeš vždycky.

patypresdevaty
3. říj 2024

Proč bys tam nemohla být s nositkem?
Lidi to tam řešili různé, každý chape, že jsou malicci

vendes
3. říj 2024

Proč? My jsme s nosítkem byli. Stejně tak třeba vernisáži výstavy nebo komentované prohlídce

daasqua
3. říj 2024

Když jsme byli na vítání občánků, tak tam byly děti v nosítkách, děti řvoucí, vzpouzící se, děti spící v náručí (moje dcera), všelijaké. Ti radní (nebo kdo to je) jsou na to zvyklí. Syn měl vítání jako starší (covid), takže tam zase většina dětí (1-2r) někam zdrhala 😀 Ale vše na pohodu, vyfotili nás, dostali jsme dárečky a dobrý.
Dcera měla taky spací okénko v tom termínu, takže usnula na mně a bylo jí vše jedno 😀 Nevzbudila se ani, když jsme šli na pódium a potom když ji fotili samostatně v postýlce, plno manipulace (hromadné fotky byly na začátku, kde ještě koukala).

zezule007
4. říj 2024

Nase dcerka taky spavala v dobe,kdy bylo vitani.ale tam se ji spat vubec nechtelo😀.koukala na ostatni deti..navic to bylo kratke-asi 20 minut,talze usnula potom

hanka_12345
4. říj 2024

@mishka87 proc saskarna? Lide tam prijdpu slusne obleceni, starostove%radni reknou par slov,mamky dostnaou kytku,deti malou pozornost,vyfotite se (my tedy zdarma" a jdete.domu. co je na.tom za saskarnu?

mishka87
4. říj 2024

@hanka_12345 Tak třeba ty kecy starosty, všechno nepřirozeně naaranžované, přetvářka... Já nesnáším nepřirozené věci, nic neříkající všeobecné projevy, ač je to řečníkovi úplně jedno. Kluka ani sebe jsem kvůli tomu nijak extra nestrojila. A co nejdřív jsme po této zvláštní sešlosti odcházeli.

hanka_12345
4. říj 2024

@mishka87 tak proc jste tam vubec chodili? :D

fifinka2020
4. říj 2024

@hanka_12345 už to bylo napsáno výše- protože do ní všichni huceli,ať tam jde 🙂

hanka_12345
5. říj 2024

@fifinka2020 a to je duvod? :D kdyz nekam nechci tak tam nejdu