Jak naučit nerváka na nočník?

evikmiluna8
26. lis 2017

Ahoj mám celkem problém syna posadit na nočník, aby se nevztekal .
ale uz to celkem ví co delat ale nevím jestli ho do toho i prez jeho protesty do toho nutit nebo to nechat aby si na to prisel sám.
- jenže to potrebuju aby to zvládl do ledna aspon si umet rict musím ho dát do skolky teda jestli nas nekde vemou a tak sem z toho trochu nervozní což se týče nucení nejsem zastánce ,ale u toho nočníku si nejsem jista nutit držet ho tam násilím nebo to nechat osudu a mýt porád plínu
sem tam si uz posadí ivičůrá vykaká ale je tio jen když ho donutím si na chvilku sednout sem z toho celá zmatená jak se v tomhle prípade zachovat
😨

astyna
26. lis 2017

ahoj, my jsme taky museli zlomit - prostě jsem ho tam nekompromisně držela, on se vztekal, ale co naplat...má to v povaze, vzteká se u všeho. Když jsme to už po 2dnech chtěli vzdát, třetí den si sám sedl a od té doby se už k plenkám nevrátil. Náš se nechtěl ani posadit, natož tam něco vykonat. Ale plenku už nechtěl, čůrat po celém bytu ale ano.

misuled
26. lis 2017

Jestli to chcete lamat, tak si nejdriv zjistete, jestlo ho vubec do skolky vezmou... a riskujete, ze se tim blokne jeste vic. Spis brat ho s sebou na zachod. Zkusit velky zachod se zmensovacim prkynkem a aby si pak sam splachnul. Super je knizka Co je to hovinko?

hankaros
26. lis 2017

Dcera je tedy mladsi, ale taky se blokla. Nechala jsem to 2 tydny byt a pak zkousela znova. Ale ne ze bych ji nasilim posadila, ale kdyz jsem sla ja, sla se mnou a po par dnech chtela delat to same co ja. Pak jsem ji rekla, ze ji nebudu kontrolovat, ale az se ji bude chtit, ma si rict - ma zodpovednost za sve potreby. Jsme na zacatku, ale na dobre cestě. A ptala jsi se ho, co mu vadi, proc nechce?

evikmiluna8
autor
26. lis 2017

no snad to taky nejak zvládnem sem tam chodí na nocník al když si toho vsimnu jinak a to když behá nahy jak je oblecen tak ne