Hysterie při položení do postýlky

nerreidda
3. črc 2015

@kristyna90 takhle to máme už od narození, má žmolící kapesník, dám ho na bok, hladím po zádech nebo je na zádech a hladím ho po čele....zabíralo to, ale posledních pár týdnů to nezabírá ☹

kristyna90
5. črc 2015

@nerreidda no ted posledni dva dny mi to dela taky ale s tim rozdilem ze rve v postylce rve na dece i u me v naruci nebo posteli jen uchovat se mu libi... ale ten rev je neco.. vcera i zmodral... nechapu ho... asi to vedro:(

nerreidda
5. črc 2015

@skotskaa proč byla tahle diskuze převedena do jiné? Je v tom teď dobrý hokej ☹

nerreidda
5. črc 2015

@kristyna90 Tak ty máš ještě miminko, třeba chce být jen u tebe. Náš už je velikán 🙂 A ječí jen v té postýlce .

kristyna90
5. črc 2015

@nerreidda no miminko je ale on nechce byt ani u me jak je ospaly zacne vriskat jeste vic nez v postylce... jen se nosit se mu libi.. ale myslim ze to bude tim horkem🙂

skotskaa
autor
6. črc 2015

@nerreidda Protože kategorie "1 až 3 roky" se týká spíš toho, jak dítě této věkové kategorie roste, co už umí, mělo by umět atd. Navíc Vy se ptáte na šestitýdenní miminko, které ani věkem do této kategorie nespadá.

nerreidda
6. črc 2015

já se neptám na 6týdenní miminko, já ani v úvodu věk nepsala, vy jste mi mou diskuzi zařadila do této pod tento název ☹ což jsem teda nepochopila ☹

nerreidda
6. črc 2015

@skotskaa psala jsem že "asi 6 týdnů" je hysterický a ne že je mu šest týdnů ....😉 takže asi tak 🙂

skotskaa
autor
6. črc 2015

@nerreidda Aha 🙂 Omlouvám se a moc děkuju za upozornění. Nicméně témata týkající se spánku a usínání přesunuju do kategorie "spánek", i když by třeba pasovaly i jinam. Ať se to snadněji hledá.

nerreidda
6. črc 2015

@skotskaa ok 🙂