Čím zabavit 10m. dítě v autě?

ivis_b
10. srp 2021

Maminky, prosím o tipy, co baví vaše 10m v autě. Čeká nás delší cesta a dceři se v autě nelíbí. Video ji ještě nebere, tak spíš nějaké zvukové hračky, knížky, nebo cokoli. Máme pejskův ovladač od FP a nějaké klíče od auta od FP. Případně jakékoli jiné tipy, co pomůže, aby dítě neřvalo. Děkuji!

michaelarousova
10. srp 2021

@ivis_b u nas pomahalo jen jidlo😂 jinak to bylo za trest

ivis_b
autor
10. srp 2021

@michaelarousova tak malá je totální nežerka, z 98% stále kojím. A jídlo bych se jí bála v sedačce ještě dát, dost často se dáví :-/

michaelarousova
10. srp 2021

@ivis_b tak to bohizel neporadim..u nas ani hracky nemely uspech..

areh
10. srp 2021

@ivis_b měli jsme na cestu na dovolenou zvukovou knížku od Axioma. I si ji sám pustil. Bylo mu 10 a půl měsíce. Jinak jsem seděla s ním v zadu mezi dvěma sedačkama 😂
https://www.axioma.cz/kategorie/0-3/

ivis_b
autor
10. srp 2021

@areh jo to mě taky čeká, cesta mezi sedačkami. Ještě že mám po druhém porodu díky kojení 52 kilo 😀
Díky za tip na knížky, ty neznám...

areh
10. srp 2021

@ivis_b já jsem na ně dostala tip taky tady a jsou super pro takhle malý děti 😉

gbp
10. srp 2021

@ivis_b rikam tomu kouzelny batoh 😂 vezmes batoh a das do nej vsecko co najdes, co neni nejak nebezpecne a dite to nezna. pak se obrnis trpelivosti, vyrobis si dobrou naladu i do zasoby a jedes 😅👍 nase potrebuje asi tak kazdou minutu podavat jinou vec jinak rve naprosto silenym zpusobem klidne 30 minut v kuse, pak neprestane, ale my musime zastavit, protoze uz mlatime hlavou o okynka 🤷🏼‍♀️🙈 radio nahlas, porad zpivam, vsechno komentuju, miluju cety autem! mi-lu-ju!

felixfelicis
10. srp 2021

@areh tak to je bomba! Do auta nepotrebuju, ale Ježíšek moc děkuje za tip😉😍

ivis_b
autor
10. srp 2021

@gbp 😂to je jak u nas... My vydrzime asi hodku😂Ale vidis, ma obdobbi kramareni, tak by ji batoh, ze ktereho bude vytahovat veci, mohl zaujmout😀Diky👍🏻

gbp
10. srp 2021

@ivis_b tak to ste odolnejsi 😅💪 hodinovy rev bych nedala 🤦🏼‍♀️🙈

mamikry
10. srp 2021

@areh
@ivis_b Taky vrele doporucuji. Nas prcek si s nimi vyhral. A pak jeste knizky od Svojtky ze serie Kde je (pani Sova atd.). Jinak treba chytra tuzka od Albi, ale to je spis na to, aby se koukala a zvuky jsi zapinala ty.

katule1990
10. srp 2021

@areh Přidávám se k hracím knížkám od Axiomy. Nádherný ilustrace a syna baví od 6 m, co jsem mu jí dala. Říkáme tomu knížka poslední záchrany. Když už nic nezabírá, vytáhneme knížku a už se řehtá 😀. Je mu 9 m a zatím si jí teda neumí pustit sám, spíš ji okusuje. Máme Mazlíčky, už obhlížím další. Super je, že se na jejich stránkách dá většina knížek pustit na videu, co obsahuje 🙂.

biciklissie
10. srp 2021

Nevím, mě přijde, že ji v autě v tom věku bavilo něco chvíli a po nějakém čase už vůbec nic. Měla to tak i v kočárku, než ji začalo víc zajímat koukat kolem. V tom autě to samozřejmě bylo o to horší, že nic moc neviděla. Jídla jsem se bála, občas zvracela. Jednou jsem ji tam nechala chvíli řvát a pak vzala na milost dudlík a od té doby to bylo lepší, že si dudlala, koukala a někdy z toho usnula. Jinak taky jsem sedela vzadu, ale marne, no...

ivis_b
autor
10. srp 2021

@biciklissie vzala na milost dudlik, i kdyz ho jinak nemela? Dcera od miminka dudlik odmita, nekolikrat se mi poblila, kdyz jsem ji ho nutila... Ze by ho v aute vzala? Mno zkusit to muzu...

biciklissie
10. srp 2021

@ivis_b Nn, měla ho od malička. Přes den omezene, na spaní vždy. Ale v tom kočárku i autosedačce mi ho plivala a řvala. Když jsem ji v tom autě nechala chvíli brečet, tak ho asi vzala na milost, uklidnila se jim a pak asi zjistila, že s ním je to lepší. Tím mi pak v autě i občas usnula, bez dudlíku nikdy. Nám se tím zlepšil i ten kočárek, že si nechala dudlík i tam a víc kočárek snášela. Jestli u vás dudlík vůbec, tak se mi nezdá moc pravděpodobne, že si ho ted vezme. Zkusit to můžete, no, dějí se i divnejsi věci.

rejalin
10. srp 2021

Syna v tomhle věku bavilo trhání letáků (hodně nekvalitních, aby šly snadno trhat) a kapesníčků. To zabralo vždycky a zabavilo ho to minimálně na 15min. Jen je z toho bordel 😁

ivis_b
autor
10. srp 2021

@biciklissie aha, tak to u nas asi nic...
@rejalin jo trha taky rada, ale z ruky rovnou do pusy. Prikrmy neji, ale cokoli najde na zemi, okamzite sezere. Totez kdyz vidi nekde kus igelitu nebo papiru🤷‍♀️

rejalin
10. srp 2021

@ivis_b 😁 to malý také. Většinou se snažil sníst až ten poslední nejmenší kousek, tak ten jsem mu vzala.

sebinka123
10. srp 2021

V 10 měsících děti vždycky nejvíc bavilo to, co obsahovala moje kabelka. Občas jsem sama koukala, co všechno nosím 🤣🤣. Je to něco podobného, jako kouzelný batoh. No a paj to jídlo. Ano, taky se strachem, co kdyby jídlo zaskočilo. Vždycky jsem vozidla sebou tak 2 sady oblečení na převlečení, protože jsou jako čuníci. Ještě se docela osvědčilo pověsit na madlo nad sedačkou něco na kalhotovou gumu. Dětem se líbí za ní tahat, občas hračku napruzily a ona vystřelila.