16měsíční se nedívá, kam ukazuju. Někdo podobně?

thekatie
19. únor 2023

Ahoj, 16 mesicni se nediva, kam ukazuju.. mel jste to nekdo podobne a dite to dohnalo? Kouka mi na prst a na me a zacne mi ukazovat svuj prst😅🙈.. ale kdyz ho mam v naruci a ukazuju na fotky na zdi, tak to chape, ale jinak nevi, co po nem chci🙈

marcicek84
19. únor 2023

@thekatie tak podle nalady,rekla bych,ne?kazde dite se nekdy nediva...

thekatie
autor
19. únor 2023

@marcicek84 to jo, ale on se nepodiva nikdy.. jenom kdyz je v naruci a vidi, ze za tim prstem neco je..

hani_na
19. únor 2023

@thekatie Tak pro svůj klid: MUDr. Munzar nebo Raná péče v PCE

9radka9
19. únor 2023

@thekatie řekla bych že je to uplne OK

pampeliska1313
19. únor 2023

Jako syn se nedival a má sedm dioptrii- tam teda bylo víc věcí, já se bála autismu (nedival se na nás, nedival se kam ukazuju, byl a je opozdenej ve vývoji atd) ale přišlo se na to az skoro v roce a půl a ještě ne díky tomu, ze nereagoval.. takze já bych klidně šla pro svůj klid třeba na plusoptix 🙂 (stojí to asi 400kc a je to screening zraku pro malinký děti) a jinak ukazuje? Chápe co se chce? Mate v tu chvíli pozornost dítěte? Ze se podívá na Vás a pak na ruku, ze ukazujete? Pokud to je jedina věc co Vas zneklidnuje, tak bych to neresila, třeba se to srovná az samo začne ukazovat a pochopí o co jde, tak to měl syn. )

thekatie
autor
19. únor 2023

@pampeliska1313 jj, jinak vse ok, ukazuje, mluvi, kouka do oci, rozumi..i venku ukazuje na veci, ma rad deti.. jediny toto.. tak to snad prijde casem🙂

thekatie
autor
19. únor 2023

@hani_na diky za tip.. jeste pockam na 18 mesicni prohlidku a proberu to s doktorkou