Rovné vlasy na svatbě. Je někdo, kdo si nechal?

flowerstone
20. dub 2023

Je tu někdo kdo si nechal svoje rovny dlouhý vlasy na svatbu?
Přijde mi ze v kudrlinach a drdolech mi to tolik nesluší jako s rovnými.. ze vážně uvažuji ze si sepnu jeden bok a necham je rozpusteny a rovny

pampeliska1313
20. dub 2023

Já neměla vyces. Jen jsem si chtěla udělat jemný vlnky s difuzerem. Proste jsem se tak cejtila nejlíp. A slušelo mi to!:D berte to podle sebe.🙂

zanett
20. dub 2023

@flowerstone Ja 🙂 Taky mam svoje vlasy naprosto rovne a vlny nebo kudrliny mi neslusi, dokonce me delaji starsi, coz potvrdil muj kadernik, ze vlny obecne priadavaji roky. A jelikoz ma muj manzel rad, kdyz mam rozpustene vlasy, tak jsem ani na svatbu nevymyslela zadny 'slavnostni' uces. Kadernice mi je teda profesionalne vyfoukala a hotovo dvacet.
PS. fotku sem nedam, uz tak jsem o sobe toho na netu vykecala dost, ale pro 'pametniky'; kdo si pamatuje postavu blondyny Kelly z prvni serie serialu Beverly Hills 90210 (jo, je to uz davno 😀), tak presne tak mam vlasy porad a mela jsem je tak i na svatbe; proste dlouhe rovne blond vlasy s ofinkou 😉

biciklissie
20. dub 2023

Já celkově nechápu trend, že nevěsta si na své svatbě neni ani podobná. Prostě su všechno udělá jinak. Takže já měla podobný staly líčení jako většinou, podobný uces, jen takové hezčí od profesionálů. A brýle jsem si taky nechala, prostě ke mě patří.

zanett
20. dub 2023

@biciklissie JJ, souhlas. Vetsinou jsou nevesty v satech jak v historickem kostymu s kompletni vybavou (bile puncochy, bile boty, bile vsechno) 😀 Ja teda mela bile saty (ale ne dlouhe ani 'princeznovske'), cerveny lak na nehty, zlate kruhove nausnice i zlaty naramek (zadne bile perly a podobne nevestovske zalezitosi) a rudou rtenku (zadne jemne svatebni liceni 😀). Chtela jsem to byt proste ja tak, jak jsem normalne a ne se na svatbu cpat do nejakeho kostymu a delat ze sebe ucastnici cos play 😀

mon_88017
20. dub 2023

Vzhledem ke kvalitě vlasů (naprosto rovné, polodlouhé, jemné a né zrovna husté) jsem volila obyčejný cop s ozdobnou sponou na konci. A doprostřed čela do pěšinky indickou ozdobu tikka (neb jsem místo klasických šatů měla sárí). Účel to splnilo a stejně budoucí vnoučata řeknou, že babi vypadala jako princezna/jako debil 😅

cilkat
20. dub 2023

Měla jsem dlouhý závoj a přes něj věneček z květin... pod tím jsem měla od spánků dva tenký copánky, který prostě stahovaly vlasy dozadu a jinak rozpuštěné. Mám ten účes ráda a vymýšlet cokoliv složitého pod závoj jsem nechtěla. A závoj jsem chtěla - je super moct brečet, když to nikdo nevidí! O🙂

vikinkav
20. dub 2023

Ja mam extra nepoddajne rovne vlasy, tak jsem mela jen par kvetin zapletenych jako venecek, jinak nic

barulina
20. dub 2023

@flowerstone já se budu i líčit sama. Nesnáším malé Úpy a kraviny a chlapovi se nejvíc líbím jen když mám řasy, líčka a rtěnku. Samozřejmě si s tím víc pohrdají než do práce. A vlasy mám sice své dost vlnité, ale rovným je neb s v těch vlnách připadám jak ovce, a taky nechám rozpuštěné, jen koupím pěknou čelenku at je nějaký prvek

la_amanita
20. dub 2023

Já jsem měla tehdy úplně krátké vlasy, ale fakt úplně krátké. Na nich žádný účes ani nešel udělat. Můžeš mít klidně hladký drdol, copy nebo vlasy volně rozpuštěné, dneska už není potřeba dodržovat nějaký jednotný rituální styling.

majca_marku
26. dub 2023

Že je tohle vůbec téma.. Je to přeci tvoje svatba a je důležitý, jak se budeš cítit ty. Nikde není přeci psáno, že musíš mít povinně vyčesaný vlasy a milion kudrlinek okolo. 🙂 Já bych to vůbec nehrotila a udělala se krásnou podle sebe, je to přece tvůj den 🙂