Stabilně vystouplé bradavky. Změní se to ještě někdy?

barumat
19. únor 2022

Ahoj, mám takový dotaz. Vždycky jsem měla menší prsa, malé dvorce, drobné bradavky co vystoupily při vzrušení nebo v chladu. První dceru jsem kojila jen trochu a krátce, takže po ní nenastala žádná změna. Druhou dceru jsem ale kojila rok a dost intenzivně. Teď už rok a čtvrt zase nekojím, ale bohužel moje bradavky jsou stále připravené, jako blbí skautíci. Dvorce mám pořád malé, ale z nich snad 1cm trčí vyžvýkaný bradavky. Když pominu, že je to nepraktický, tak mi to přijde i hnusný. Změní se to ještě vůbec někdy? Nebo to už takhle budu mít nafurt?! 🙈

europa00
19. únor 2022

@barumat 😂 napořád bohužel… a buď rada ze je to jediná vada která ti po kojení vznikla… mohly ti zůstat strie, vytahané prsa, velké rozlite dvorce atd. Vystoupit bradavky jsou sexy nedělej si s tím hlavu 😊

dominge
19. únor 2022

@barumat když to tak vezmeš, známe osobnosti si kupují umělé, protože je tu sexy a ty to máš zadara 😉 neřeš a buď ráda za pouhou tuto změnu. Já měla vždy prsa krásná a pevná a teď mám placacky na mouchy 😅

rendulik82
19. únor 2022

@barumat nafurt. 🙈

barumat
autor
19. únor 2022

Hm, tak díky, holky 🙈😃

xnikax1
19. únor 2022

@europa00 a tohle všechno je přesně zase můj problém 😂

lachipie
20. únor 2022

@dominge taky bych byla radši kdyby mi spíš zůstaly bradavky, než ty ďolíky co mam na povadlých věšákách...

natysnovec
20. únor 2022

Ja mam vesaky jak svine+ jak pise
@europa00 mam rozlite dvorce🤷🏼‍♀️manzel rika ze mam dvorce jak africanka🤣🤣

inssomnia
20. únor 2022

@natysnovec a když se já řeším před zrcadlem, tak na mě ten můj kouká, jestli jsem se náhodou nezbláznila a co jako řeším :D no prostě poklad. Fungujou? Fungujou. Tak není co řešit. :D

europa00
20. únor 2022

@natysnovec no já jsem zvědavá co mě čeká 😂😂u syna jsem šla z kulatYch jedniček na kulat mě 4 prsa takže nárůst opravdu veliký kojils jsem rok… zůstaly nepatrné strie ale tY moc vidět nejsou… při kojení jsem zhubla na 48 kilo moje váha normální byla 50… a ze 4 mi zůstaly 0 lky doslova podprsenku mi nabídli holčicí s kopretinami tak jsem chodila naostro … s náběhem kil šly i prsa nahoru, ale už nebyly výstavní jako před kojením akr pořad jsem si mohla dovolit chodit bez podprsenky … teď jsem podruhé těhotná nooo a prsa už se zvětšují a t dvorceee bozeee taky… po kojení to ani nechci vidět 😂😂😂😂 nechala bych si he upravit pak ale nelíbí se mi velké prsa vnímám je jako vulgární rada bych malé ale s krásným tvarem … jen nevím jestli to pak půjde z kokršpanělich uší udělat 😂😂😂

natysnovec
20. únor 2022

@inssomnia jo i kdyz mam dvorce jak podtacky a pprsa pod pupikem tak stejne me bez toho trika chce videt🤣🤣🤣jsou to nasi chlapci 🤣

natysnovec
20. únor 2022

@europa00 to vis ze pujde ...🤣jde vsechno.
Ja bych do nich nesla. Mooc penez to si je radsi izolackou prilepim🤣🤣

hawah
20. únor 2022

@barumat nafurt 🤪 taky mi zůstalo.. Plus teda bonusem každé prso jiné, protože třetí mimin preferuje levý prso 🙄 Takže pravé už je malé a splasklé, kdežto levé vypadá jak nalité kozí vemínko - dlouhé, špičaté a k tomu obří dvorec 😅 samozřejmě jen na tom levém, na pravém je malý a velký nikdy nebyl 🤷🏻‍♀️🧐😓 Pecka toto 🤣🙈