Růstový spurt, syn pije přes hodinu a po půl hodině zas

aqeris
6. črc 2015

Ahoj, asi máme růstový sprut. Malej pije vždy přes hodinu a po pul hodině chce zas. Mlíka mám dost, teče mi i ušima. Cítím se strašně, protože mě manžel musí krmit, jinak bych se mezi kojením a přebalováním nestihla najíst. Taktak si dojdu na záchod. Chtěla jsem se zeptat, jestli jste tohle některá zažila a přežila. Díky

shine2015
6. črc 2015

@aqeris si delas srandu,že te mazel "musí" krmit.....ten musí mít radost.....jsi žena, ne děcko, měla by ses tamní chovat ....možná to vyzni hnusne, což nechci, ale fakt se musím smát kdy to ctu

bbn
6. črc 2015

@shine2015 to já taky, ale tvemu komentáři. Když už chceš někoho takhle primitivně zbuzerovat, tak si to nejdřív po sobě přečti, než to zbrkle odešles. A ze to píses na mobilu není omluvou.

shine2015
6. črc 2015

@bbn nebud tak citlivá 😉 to není zadna buzerace 😉

luj_89
6. črc 2015

A jak je syn starý? Přibývá na váze?

mysonek
6. črc 2015

@aqeris pokud je hodinu u prsu a po půl hodině chce znova tak podle mě ho spíš bolí bříško. Pokud máš dost mléka a malý umí pít, tak za hodinu musí být totálně přejedený. A nebo nepije, ale jenom dudlá. Děti se sápou po prsu i když je bolí bříško, nejen když mají hlad. Jinak růstový spurt trvá tak 2 až 3 dny, ne déle, takže pokud to trvá déle, nebude to spurt, pokud to trvá 2dny dá se to vydržet. Navíc se spíš projevuje tím, že dítě pije častěji a to třeba i v noci a ne že chce být hodinu u prsu.

lv
6. črc 2015

já bych řekla, že spurt to může být..malýmu nemusí být úplně dobře, a u prsu se i jen uklidňuje..pokud to lze, zalezte si spolu nahý, tělo na tělo do postele a zůstaňte den, dva..jídlo ti muž může připravit, jíst musíš. miminko dávej odříhnout i u kojení, pokud se to podaří, ať ho netrápí nalokaný vzduch, dej si probiotika, ať to malému jde do bříška, vynechej mléko.

aqeris
autor
6. črc 2015

@shine2015 dekuji, za podporu

aqeris
autor
6. črc 2015

@luj_89 20dní a přibívá

shine2015
6. črc 2015

@aqeris neber to špatně, nebylo to myšleno zle. 😉

evulina77
6. črc 2015

podívej se na kojeni.net, je tam hodně rad a mě to hodně pomohlo, bude líp, neboj

katkahavu
6. črc 2015

Všechno překonáte, já měla u malé 4 růstové spurty a 3 bojkoty kojení. Byla to hrůza. A já byla psychicky v ...Jestli dobře přibývá, koj jak často chce. Vše se srovná. On se tím prsem uklidňuje. Mě malá pila přes hodinu, a teď v 6 měsících 5 minut. Opravdu to vydrž. A kojeni. net výborný server. Já jsem si našla i laktační poradkyni v okolí bydliště na netu. A to mi moc pomohlo. Přijede i domů. Hodně sil.

hoptaska
7. črc 2015

podívejte se na stránku mamila.sk nejlepší stránka o kojení, existuje i česká varianta kojim.cz jsou tam i videa, doporučuji

akankeo
7. črc 2015

@aqeris miminko je nabastene za 10 minut, nekdy jsem holku nechavala i 20, jinak Vas ma jako dudlik a to neni dobre ani pro Vas ani pro mimco... Zkuste ho dat treba do satku a nebo pevne zavinout, urcite najdete i jinou formu uklidneni nez prso...

aqeris
autor
7. črc 2015

Všem vám moc děkuji. Vypadá to, že jsme doválčili a přežili bez ztrát na životech. Musím říct, že to byl nejnáročnější týden v mém životě. Moc děkuju za rady. Spousta z nich mi moc pomohla.

katkahavu
7. črc 2015

@aqeris to mam radost!!