Problém při kojení večer. Máte zkušenost?

jana125125
2. zář 2022

Dobrý den, mám dotaz. Malá ze začátku byla kojena s kloboučky, během šestinedělí jsme je odstranili a byla kojena bez problémů. U prsa vždy hledala útěchu. Na koliky trpěla ale teď byl pokoj. Momentálně máme problém. Je jí 2a půl měsíce a je veselá jakoby povídá. Celý den jí bez problémů ale poslední týden když ji dám večer k prsu začne hysterický plakat. Je to třeba i když ji kojim po 4 hodinách. Vůbec nemá ani snahu se přisát. Sotva si ji položím na ruku, začne pláč, který neutichne dokud ji zase neodendame od prsa. Máte někdo zkušenosti? Nechce ani odsáté z flašky. To se do ní musí dostat a trvá to dlouho než si vezme. Pak opět přes den OK bez problémů na prsu. Začíná to cca kolem 17 hodiny. Flašku ji dáváme jen v tomto případě. Vždy dostávala z prsa a umělé mléko jsme nikdy nedávali. Děkuji za rady

konidana
3. zář 2022

To je obdobi, prejde neboj. Moje deti mely vecer taky revy. Stridave sem prikladala a stridave rvaly tak mezi 20.a22.h nonstop😅 a to jsem jinak kojila uplne v pohode😊. Zpracovavaj denni zazitky. Take to muze byt rustovy spurt. Z prsa to netece hned, je to prace, tak rve. S flaskou to ma bez prace... Nebo proste bojkot. Vydrz, ono to prejde😘