Odstavení tříměsíčního miminka. Jak na to?

16. srp 2021

Ahoj holky,
ze zdravotních důvodů potřebuju odstavit nebo alespon omezit kojení a zvyknout na flašku a UM. Malý je ale dost prsomil, z flašky mi jakž takž vypije mm, ale UM nechce, ječí a prská ho. Dneska jsem se zdržela u lékaře, manžel mu zkoušel UM a skončilo to strašným jekotem a malý se vyřval až do spánku... MM určitě nezvládám odsát dostatek na dobu, kdy nebudu doma. Zároveň mám i strach, abych ještě nedostala zánět, když z ničeho nic přestanu kojit. Na vše mám 14 dní.

zrzeckas
16. srp 2021

Zkusila bych zmenit znacku UM. Nemusi mu chutnat, mozna i tvar savicky se mu nelibi... Jinak verim, ze si na flasku i UM zvykne 🙂.... Nevim, kolik mas mleka, ale poridila bych prasky na zastaveni laktace, optej se dr... Vim, ze se pouziva ricinus 30CH, ale jak moc ucine jsou nevim.

autor
17. srp 2021

@zrzeckas děkuju... zkusila jsem pak místo hipp bebu a tu už pije docela hezky. Mléka mám až až, mohla bych dělat kojnou na zámku, ale piju zatím mátový a šalvějový čaj, a občas dokojím, když z flašky nestačí + v noci kvůli své lenosti. Tak snad to ustojím i bez léků. Nevím, co všechno mi budou dávat v nemocnici, tak aby se to zase nějak netřískalo. Ach jo, to jsou nervy

andyskarsgard
17. srp 2021

Mpzna jinou lahvicku me maly taky nechtel a pak jsem koupila medelu ta co se musi sat a je pro kojene deti a vzal to.. Pak jsem ve 4 měsíci presla na normalni ptz zase mu uz vadilo to tezky sani.. 😂
Jinak ja mam nutrilon profuturu.