Nemůže se vykakat, ačkoliv má řídkou stoličku

zuzzik82
24. dub 2017

Prosim o radu. Mam 3m holcicku. Trpime na prdiky, dost se to zlepsilo co je na brisku, to uz prdi krasne. Ale od te doby bojujeme s tim, ze cely den nekaka a vecer se zacne kroutit, odmita bolesti jist, place a nemuze to vytlacit. Nahrivame, polohujeme, nosime, cvicime, probiotika bere ... zkratka vse co vim. Nekdy to trva i vic nez hodinu. Nakonec to z ni vylitne tak, ze to ma az na zadech. Normalni zlutou ridsi stolicku. Nemate nekdo zkusenost co to ucpavani dela, jak ji pomoct? Diky

gabikina
24. dub 2017

@zuzzik82 u chlapecka jsem s tim taky bojovala. Dost pomohly kapky espumisan - oddeli to stolicku od prdiku a lip se mu i pak kakalo. No a nejlepsi uleva pro nej byla kdyz jsem ho davala kakat nad umyvadlo nebo vanou. Proste bez plinky jednu ruku pod zadacek (ale tak aby ti ji nepokakala 😄 ) a druhiu rukou chytit obe nozicky za kotnicky a pritahnout k telicku. Davala jsem ho tak vzdy chvilku po jidle a pomohlo to. Nekdy se jen vycural ale i tak, aspon pak mel dyl suchou plenku.

stastnablcha
24. dub 2017

joj sme sa nabojovali s tym. espulmisan len take fukoty. a rektalna rurka v jednom kuse. nakoniec mi v dr.max poradili infacol. sice drahsi, ael malemu sadol... aj ked teda, davali sme na brusko vsemozne kremiky a masirovali a to cele dokopy nejak zabralo...