Mohu pro 2týdenní miminko odstříkat mléko do lahvičky?

dameno23
24. bře 2016

Chtěla bych se zeptat,mám 2týdenní miminko.Pokud bych koupila kojeneckou lahvičku a odstříkala mu mléko,když musim např.na úřad a babička hlídá je to v pořádku?Není na lahvičku moc malý?Nebude mit problém s přisátím k prsu?Dejme tomu že tak 3x do měsíce se stane že potřebuji lítat po úřadech a nechce se mi malého do té zimy tahat.A pokud odstříkám tak dát potom do ledničky a pak babička ohřát ve vodní lázni?Může být mléko cca.3h v ledničce v lahvičce?

lukza
24. bře 2016

Mlíčko muže byt 24 hodin V ledničce a 3 měsíce v mrazaku
Než s toho ze si zvykne na lahvičku bych mela strach ze jí nebude chtít na to bacha rádci to vyzkoušej prvně doma než to nechat na babičce. A jinak tak brzo by si nezvyklo to se neboj 😉

septums
24. bře 2016

Já bych na lahvičku nedávala vůbec, krmit jedině stříkačkou ;)

mrskato
24. bře 2016

Taky bych krmila raději přes stříkačku.

sara84
24. bře 2016

My jsme stridali lahvicku a prso od 2tydnu a vpohode...prikrm jsem omezila na jednu davku pred spanim a to mel z flasky a jinak kojo do 2let... mladsi je jen na kojeni, a z flasly pit neumi vubec. Ted kdyz je nemocny a ma horecku bych ocenila, kdyby pil i jinal nez z prsu a neco malicko z hrnecku...

kika_21
24. bře 2016

Za mne také lžička-pomalu nebo stříkačka. Připadá mi to přirozenější-jinak v ledničce klidně a ohřev ve vodní lázni také. 🙂

viridie
24. bře 2016

@dameno23 Ahoj...🙂 Já spíše hlasuju pro to, aby Jsi syna kojila z prsu a pokud to není úplně nutné,byla mu na blízku a "nerozptylovala" ho stříkačkami/lahvičkami a pod. Fyzický kontakt je pro zajetí a stabilizování laktace opravdu alfa a omega a tento proces bych nenarušovala. Co myslíš ? 🙂 Alespoň v šestinedělí, ne-li prvních pár měsíců. Ale je to jen můj názor, jinak rovněž bych v nezbytných chvílích volila stříkačku.

drakenn
25. bře 2016

Já si lahvičkou u prvního zkazila kojení. Měla jsem ragády už v porodnici a dala mu mé odstříkané mléko v lahviččce. A nastal boj - skončilo to tím, že do půl roku byl na Um a 2x denně mé odstříkané mléko. U druhého jsem to nedopustila, žádná lahvička a v pohodě..