Méně mléka v jednom prsu. Je to možné?

petulejan
1. srp 2019

Ahoj maminky,posledních pár dní si všímám,že když malou prilozim k pravému prsu tak se po chvíli kroutí a vzteka,jak kdyby nic neteklo a když dám k levemu,tak je úplně klidná a saje dlouho. Je možné,že by v každém prsu bylo jinak mléka?

lolam10
1. srp 2019

Mozne to je ale spis bych tipovala spatna poloha pri kojeni-zkuste ruzne menit.navic jedna strana jde vzdycky lip.drzim palce

lastovenka
1. srp 2019

Já mám to samý. V jednom prsu mléka míň než ve druhém......

hanve
1. srp 2019

U syna mi takhle plizive zacal bojkot. Ale obe holky vzdy preferovali leve prso pred pravym. I me se u leveho prsa drzi mimco lepe nez u praveho.

bayt
1. srp 2019

@petulejan Můj syn odmítá snad už od půl roku jedno mé prso. Kojím ho od té doby, tj. už rok, jen z jednoho. Nevýhodou je tedy rozdílná velikost prsou :(

bayt
1. srp 2019

@hanve Haha, u mě taky levé :D

lennus
1. srp 2019

@petulejan Kojila jsem syna druhy rok jen z leveho, preferoval ho, pry je jim leve nekdy blizsi, protoze je u srdce. Dcera chce taky radeji z leveho.

petulejan
autor
2. srp 2019

@lolam10 mám kojící polštář,takže poloha pořád stejná myslím....

petulejan
autor
2. srp 2019

Tak všem děkuji,že v tom nejsem sama 😁 je to zvláštní. Tak doufám že z toho nebude žádný bojkot,přikládát budu raději pořád k oboum a snad se to zlepší 👍

terezuka
2. srp 2019

@petulejan I me dite uz skoro tri roky preferuje jedno prso. Jen bych dala pozor a porad nabizela i to mene oblibene. Ja to podcenila a dvakrat (tedy az v osmem mesici veku a pak nekdy po roce a pul) se mi stalo to, ze z jednoho prsa mleko temer zmizelo (a prso se zmensilo o dve velikosti - zarazilo se do lopatky) a druhe se extremne nalilo (a zvetsilo asi o tri velikosti) a mleko strikalo pres pul pokoje. Tedy i laktacni poradkyne byla prekvapena, pry to neni obvykle. Ale neprijemne to bylo dost, hlavne ten obri velikostni rozdil.

petulejan
autor
2. srp 2019

@terezuka no ty brdo 🤔 určitě přikládát budu k oboum 👍