Kapky na prdy a blinkací dítě, jak to řešíte?

terezulinka
27. bře 2016

Ahoj, pokud mate doma blinkaci dite a uzivate nejake kapky na prdy, jak to resite? Vsechny kapky se maji uzivat pred jidlem a tim padem je pak skoro vzdycky vyzvraci. Diky za rady

lv
27. bře 2016

@terezulinka tak ublinknutí, zvracení malého množství jídla - předpokládá se, že většina v bříšku zůstane..i ty kapky

terezulinka
autor
27. bře 2016

Tak ublinknuti nemyslim, myslim fakt ze toho vyhodi fakt hodne

soyevita
27. bře 2016

@terezulinka A to je po každém jídle,nebo jen po kapkách?Jde o to,jak moc zvrací,pokud si jen ublinkne,je to OK.Pokud zvrací hodně "do oblouku", tak se to musí rychle řešit.Jednalo by se o reflux.Kapky nemusí přece užívat vůbec,přijde mi,že podle mojich známých měly děti problémy jak s nimi tak bez nich

trif
27. bře 2016

My meli HODNE blinkaci dite a ani zahustovani Nutritonem uplne nepomohlo. Driv jsme davali pred kazdym jidlem baby calm a zdalo se mi, ze je pak blinkani horsi. Doktorka mi tuhle domnenku potrvdila, takze jsme se na kapky vykaslali a ted davame jednou denne laktobacily. Blinkani lepsi a na bolave brisko netrpime.

terezulinka
autor
28. bře 2016

@trif laktobacily mam taky a ty jsou zas behem jidla, takze ten samy problem. Od jake firmy mate?

terezulinka
autor
28. bře 2016

@soyevita rozhodne vam to nepreju, ale jestli vase dite bude trpet na prdy, tak treba zkusite i ty kapky ☺

terezulinka
autor
28. bře 2016

Jo a myslite, ze by kapky, konkretne Espumisan, mohly fungovat i po jidle? Ted jsem to tak zacla delat a zda se mi to lepsi.

trif
28. bře 2016

@terezulinka bio gaia - dava se jen 5 kapek denne.

soyevita
28. bře 2016

@terezulinka Mám 3,trpěly všechny.Nejvíc prostřední.Zkoušela jsem všechno možné.Kapky teda ne,ty nebyly.Nebo mi je alespoň nikdy žádný pediatr ve Španělsku nedoporučil,ani lékárníci.....Třetí dceru jsem porodila tady.Maminky už do porodnice chodily se SAB simplex,vůbec jsem neznala.Hodně jsem chovala,masírovala a nahřívala bříško.Upravila si stravu a pila čaje.Koliky má každé dítě,zkusila bych ty laktobacilky

lucienn5
30. bře 2016

Já bych řekla, že pokud dítě pokaždé zvrací, tak asi bude problém trošku jinde než jen u zaražených prdíku ne? Vyzkoušej kapky ColiPrev, které jsou určené na nedovyvinuté trávení u malých prcků, třeba to bude Váš případ 😉