Řasenka. Která hodně dobře prodlouží řasy?

natyy34
23. pro 2021

Ahoj holky, poradila by některá z Vás? Má některá z Vás zkušenost s nějakou hodně dobrou řasenkou z drogerie co prodlouží hodně řasy?

hojda
23. pro 2021

@natyy34 zluta miss sporty, kamaradka kupovala drahe v sephore a ted jinou nekupuje.

lv
23. pro 2021

Rimmelky, prakticky každá. Obecně pri pudrovani obličeje přejet i řasy, dat 3 vrstvy a řasy jsou jak mrkatka

hojda
23. pro 2021

@natyy34 a ještě tahle od maybelline to hodnotí velmi dobře i beatyblogerky https://www.notino.cz/maybelline/lash-sensation...

hojda
23. pro 2021

tohle je ta miss sporty stojí pár korun, tak může koupit jen na zkoušku a myslím, že litovat nebudeš, záleží i na tom, jaké máš řasy https://www.dm.cz/miss-sporty-rasenka-studio-la...

blondynka400
23. pro 2021

@natyy34 za mne nemám jedinou dobrou zkušenost s levnými řasenkami z drogerie. Maximálně Bourjois Paris. Zbytek je za mne dost špatné a vyplatí se dát pár korun navíc.
Teď mám tuto a cena poměr výkon je za mne super https://www.notino.cz/lancome/hypnose-drama-ras...

blondynka400
23. pro 2021

@hojda miss sporty se děsně drolí a rozhodně nevydrží celý den.... Což je tedy za mne hodně velký mínus. A to je celkově problém "levných řasenek" buď se drolí a nebo způsobují "černo" pod očima a já třeba nehodlám řasenku co 3 hodiny opravovat

lv
23. pro 2021

@blondynka400 jak komu, ja mam zkušenosti s YSL, Estee, Lancome, Dior a v pohodě se mi nikdy nemaže ani ta drogerkova Rimmel, Maybeline, střídám to (záleží i na mastnotě víček, řas) takže za mě to mýtus zase není. Lancome z Notina ne.

hojda
23. pro 2021

@blondynka400 Nedělá mi ani jedno.

hojda
23. pro 2021

@blondynka400 kamarádka je schopná utratit za řasenky fakt majlant (v sephoře už zkusila snad všechno) a nakonec skončila u téhle https://www.instagram.com/p/CL6tF1BL966/
Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic - už jsem jí vychvalovala v samostatném postu a od té doby jsem jinou nekoupila ... tohle je moje asi páté balení a je prostě nejlepší ... boží řasy, neopadává, nemaže se a těch ušetřených peněz

barmil
23. pro 2021

@natyy34 ja mam rada L'Oréal a ted Revolution

blondynka400
23. pro 2021

@lv tak z Notina bych nekoupila vůbec nic, protože tam mají zásadně padělky 😀 Odkaz byl jenom pro daný typ. Asi je to o zkušenosti, já měla všechny značky co uvádíš a už mi to na řasy nesmí, to samé i @hojda zkusila jsem jí též a za mne prostě ne. Navíc jak ám dlouhé řasy od přírody, tak mi je láme, jak ta barva není kvalitní.
Já zkusila taky hodně řasenek, včetně mnohem dražších než Lancome... Jenom ještě jeden poznatek, zásadně nakupuji řasenky v zahraničí, žádné Notina, Sephory a podobně. Bohužel tak kvalita je dost rozdílná, asi jako u všeho....

makkyv
23. pro 2021

@natyy34 Za kosmetiku se ráda připlatím, už jen kvůli tomu, že mám problém s obličejem - ale.. ne vše co je drahé je luxusní. Já mám vše z internetu, ale řasenky už 3. rokem od Trend it up, nemohu si vynachválit, jako jediná se mi nerozteče, řasy prodlouží, vydrží xxxx hodin i s respirátorem (jiné se mi roztekly, jak jsem funěla😀) levná a velmi dobrá. Ale 100 lidi, 100 chuti - každý má nějaký svůj tip, tak se jukni pak na recenze 🙂

hojda
23. pro 2021

@makkyv jj souhlasím, řasenky jsem hoooodně individuální a zrovna u řasenek už jsem od těch luxusních upustila. Kupovala jsem taky Lancome Hypnose, ale ten efekt prostě na mých řasách s Maybellinkou nebo touto Miss sporty prostě viditelný není, ani ve výdrži. Třeba tu Miss sporty by mě asi nikdy nenapadlo koupit, kdybych na ní neslyšela tolik dobrých recenzí.

lv
23. pro 2021

@blondynka400 s tím Notinem zcela souhlasím.

jana866
23. pro 2021

@natyy34 Já mám osvědčenou Max Factor 2000 Calorie (ne voděodolnou verzi!). Za mě nejlepší řasenka.

martiniquest
24. pro 2021

Prozkousela jsem jich mraky a za me je nejlepsi Loreal Bambi eyes.
Tu zlutou Miss sporty jsem jednu dobu mela velmi rada, ale vydrzi 3-4 tydny, pak vysycha a opadava.

verunkanatalka
24. pro 2021

@jana866 souhlasím s tebou. Za mě už roky top řasenka👍

natyy34
autor
25. pro 2021

Ahoj holky, díky za radu. Vyzkouším a uvidím. Každopádně přeji hezké svátky🥰