Purity Vision. Ano /ne?

soptinda
15. zář 2024

Holky a co tato kosmetika.
Je cenove dostupnější, máte zkušenost na suchou pleť?

drep
15. zář 2024

@soptinda ano, purity vision má za mě super růžový odličovací a čistící olej na obličej, růžovou vodu i růžové sérum, používám ráda.

miryp
15. zář 2024

Máme s manželem z jejich produktů poskládanou ranní i večerní rutinu a jsme maximálně spokojení.

alice180
15. zář 2024

Používám pouze květinové vody. Zkoušela jsem tři séra ani jedno mi nevyhovovalo.

evculinda
15. zář 2024

@soptinda používám ráda jejich růžovou řadu👍

cherie24
15. zář 2024

Používáme od nich zinkovou mast a tělové máslo. Za mě super, narozdíl třeba od medárka ta zinková mast tolik nevysušuje. Mažu tím exém u malé a že jsme těch krému vyzkoušeli mraky. Já používám od Purity růžovou vodu na obličej a marocký jíl. Dříve jsem měla hodně akné, teď už nemám.

simkrk
15. zář 2024

@soptinda musi si to sednout.. 😁 Za mě kosmetika super, přírodní 😊 ale me bohužel na pleť nevyhovuje😁 kolegyně, ta ji začala používat a pak se divila, že musi kupovat po chvili znovu když přišla že ji manžel používá taky.. 😁 A dcera to same😁 manžel si dával oleje a másla na vousy a dcera ta se prý furt stříkala růžovou vodou🤣🫶
Ja třeba na dceru kupovala tu dětskou kosmetiku.
Pro sebe stále používám kávový peeling na obličej 😊a nebo minimasla na rty.. 👌😊

mishka87
15. zář 2024

@soptinda mě třeba od nich růžová voda strašně smrdí. Ale mám od této značky zinkové máslo, růžový krém, růžový olej a deokrystal. Vše mi vyhovuje. Například do podpaží nesnesu nic jiného, než deokrystal. Po ostatním, i přírodním, mám ekzém. Co se týče kosmetiky na obličej, mám raději bulharskou kosmetiku. Buď Inna Essentials nebo Rose od Bulgaria. Ty mi vyhovují nejvíc, ale nedají se běžně koupit v kamenném obchodě. Nicméně není to nic drahého.

gdpr
16. zář 2024

Mňa veľmi ta značka neoslovila mala som levanduľovú vodu aj ružovú vodu. Ale napriklad detskú kozmetiku majú super - zinkovú masť aj detské telové maslo.

katy166
16. zář 2024

Já od nich používám přírodní krystalický deodorant a nemůžu si to vynachválit 😊🍀

elesse
16. zář 2024

@katy166 tak ten jsem vyhodila, ma jeste horsi zdravotni dopady nez bezny deodorant

mishka87
16. zář 2024

@elesse pokud se nepoužívá denně, tak nevadí. Já nic jiného nesnesu a používám jen do práce. Jde mi o to, abych nesmrděla, vonět nepotřebuju

simkrk
16. zář 2024

@elesse vážně, jakto? Ja ho teda nepoužívám, ale viděla jsem plno kladných recenzi, asi funguje jak má 😁.. Ale jakto že je škodlivý? 😊 Díky za odpověď 😊

alice180
16. zář 2024

@elesse jak je kamenec škodlivý?

katy166
16. zář 2024

@elesse no nevím, mě vyhovuje, žádné problémy nemám a to už to používám hodně dlouho.

elesse
17. zář 2024

Deokrystal je taky hlinik, navic rozpustny ve vode, shrnuto z ruznych studii napr. zde

https://www.biorythme.cz/n/chemie-v-kosmetice-1...