Opalovací krémy pro děti - ekologické. Zkušenosti?

chiara75
3. črc 2021
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

Dobrý den,

mám dotaz, zda někdo používá přírodní opalovací krémy, ať už pro děti nebo dospělé. Syn (3 roky) je na všechny běžné alergický, spustí se mu rýma a někdy má i vyrážku. Hledala jsem informace a zjistila jsem, že existují i zcela přírodní varianty. Zároveň mě v textu překvapilo, co vše obsahují ty běžné. K mé otázce - fungují stejně jako ty obvyklé? Nespálí se mi dítě pokud budeme třeba u moře?

Dívala jsem se na tento od Lavery, tak pokud máte zkušenost i přímo s ním, budu ráda. https://www.econea.cz/lavera-opalovaci-sprej-sensitive-spf-30-bio-100-ml/?a_box=r8cwtd2n

Děkuji!

mamikry
4. črc 2021

@chiara75 Na deti pouzivam jedine prirodni opalovaky a nikdy se nespalily. Laveru mam ozkousenou na nas i na detech. Mela jsem urcenou primo pro deti, ta z odkazu neni. Nejradsi mam opalovaci krem od Attitude, ten se i dobre roztira. Ted mame Weledu, ta se naopak roztira blbe. Celkove mi ale vsechny prijdou srovnatelne.

atekram42
4. črc 2021

Používám Badger, je to jeden z mála, který je nejen přírodní, ale je zařazen i jako non-toxic.

gwenty
4. črc 2021

Badger, je uplne cisty. Uz nekolikate leto a velka spokojenost

jako_mala_holka
4. črc 2021

Používáme weledu, hůř se roztira, ale jinak jsem spokojená... O tom badger jsem slyšela až co jsem měla doma tu weledu, tak zkusíme příště

chiara75
autor
4. črc 2021
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.
jaja01k
4. črc 2021

@atekram42
@gwenty Jak se ten Badger roztírá? Používám Weledu a ta se roztírá docela špatně, tak uvažuju o změně.

zirafka11
4. črc 2021

@jaja01k badger oproti Welede dobre roztiratelny.

atekram42
4. črc 2021

@jaja01k S Weledou zkušenost nemám, takže nemůžu porovnat, ale roztírá se asi přijatelně, je teda celkem dost hutný a bílý. Ale mají i verzi, která není bílá, je mastnejší a roztírá se hodně dobře.

mamikry
4. črc 2021

@chiara75 Ano, presne tu. 😉 S roztiranim taky nic moc, ale proti spaleni chrani dobre.

majdaptak
4. črc 2021

@chiara75 Ja mám přesně ten z tvého odkazu a přijde mi, že vydrží působit kratší dobu než klasické (dcera párkrát zčervenala, nespálila se vyloženě). Ale hlavně se hrozně špatně roztírá - ať se snažím, jak se snažím, zůstává bílý film na kůži - nic to není, jen to vypadá blbě 🙂

chiara75
autor
4. črc 2021
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@majdaptak Díky za zpětnou vazbu! Zkoušíš teda něco jinýho, třeba něco ve spreji, olej atd. A ještě - je myslíš každý tenhle krém mazat prostě častěji než ty běžný? Vybírám zatím tady, tak kdybys měla zkušenost s některou značkou: https://www.econea.cz/hledat?q=opalovac%C3%AD+kr%C3%A9m+d%C4%9Bti&do=searchForm-submit

majdaptak
5. črc 2021

@chiara75 Nezkouším, prostě střídám tenhle a Niveu podle toho, jestli jdu někam, kde mi ne/vadí bílý dítě 😀 A ano, mažu holt častěji...

gwenty
6. črc 2021

@jaja01k roztira se hezky, oproti welede o dost lip

journals
6. črc 2021

Dva roky po sobě jsme měli Attitude a sice dobrý, ale dobře se tedy neroztírá. Letos jsem koupila mléko Wooden Spoon a je skvělý, roztírá se krásně

lobella
6. črc 2021

Ted jsem zkusila nove olej od KH, jeste jsme tedy nezkouseli, ale jsem hodne zvedava, dceri vadi ve vetsine alkohol, kazdou chvili si mne oci a vetre si do nich krem a pak vypada jak angorak, oci otekle, rude, slzici i pul hodiny

chiara75
autor
7. črc 2021
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@lobella To má syn také - takže ta dráždivá složka je alkohol?