Najde se někdo, kdo nepoužívá pleťový krém?

misapet
21. srp 2024

Ahoj všem,
najde se tu někdo, kdo nepoužívá žádný pleťový krém ani olej? A je spokojený? Máte lepší pleť, než když jste krém používali?

merope
21. srp 2024

Mám ji tak nějak pořád stejnou. Ale sem-tam mě to popadne a něco i použiji.

konidana
21. srp 2024

@misapet nepoužívala jsem nikdy nic, takže nemám srovnání. V zimě se do větších mrazů občas máznu indulonou nebo vazelínou či jelením lojem, a jednou za týden (nebo 1x za měsíc) po koupání máznu tělovým krémem/mlékem nohy (kvuli ekzému který mi občas vylézá na lýtkách), paže (už mi vysychají) a podle pocitu i ksicht. Tělové mléko jsem začla používat asi až po čtyřicítce, Před 35.rokem jsem se fakt nemazala ničim.

sigyn
21. srp 2024

Nepoužívám nikdy nic, když nepočítám opalovací krém. Pleť mám naprosto bez problémů.

ai30
21. srp 2024

@misapet Tohle pro tebe jako anketa nemuze mit zadnou vypovidajici hodnotu, protoze kazdy ma plet jinou, vystavuje ji jinym vlivum (slunce, znecisteni, klimatizace, atd atd) a ma jine geneticke dispozice. To musis vyzkouset sama na sobe.

misapet
autor
21. srp 2024

@ai30 Ano, na sobě už to nějakou dobu zkouším. A jen mě zajímalo, jak to mají ostatní. Rozhodně né jako anketu, která by měla něco vypovídat.

misulka84
21. srp 2024

@misapet od té doby co nepoužívám make up, krámy nemám akné

jancazao
21. srp 2024

Mám velice citlivou pleť a ze všeho napuchnu a zrudnu, takže nepoužívám nic, jen na kolo a k vodě opalovací krém.
Když mi bylo 30, ptala jsem se kosmetičky na krém proti vráskám. Řekla mi na co, když žádné nemám. Prý když začnu, už budu muset pořád. Spousta lidí mi říká, že vypadám mladší, ale mám spíš mastnou pleť.

reeeza
21. srp 2024

Po 30tce jsem začla, protože jsem začla pozorovat že moje pleť potřebuje výživu a hydrataci, aby byla zářivější.
Užívám séra z The Ordinary ( např antioxidanty) a na noc se namáznu i krémem nebo jen trochou oleje - růžový, mandlový atp..

2veverka
21. srp 2024

@reeeza Prosím tě, můžeš se podělit o zkušenost? S kterým z těch sér jsi spokojená?

palja
21. srp 2024

@misapet taky vůbec nic nepoužívám, už asi 15 let. Pleť mám naprosto v bez problémů.
Když jsem tenkrát používala, tak jsem měla pleť strašně mastnou s pupínky nebo naopak velmi suchu s takovými suchými šupinami. Tak jsem se na to vyprdla sám krásnou pleť jako moje tříletá dcera.

lenkalubina
21. srp 2024

Já používám pouze večer micelarni vodu bez parfému,olejů...z lékárny. Nic víc...a problémy žádné nemám 😉