Kosmetika Yves Rocher. Jakou máte zkušenost?

soptinda
19. zář 2024

Holky, jaké máte zkusenodti, stojí vůbec za to?

emillyhk
19. zář 2024

@soptinda Já miluju jejich odličovač očí s chrpou, používám ho léta a modlím se, aby ho nepřestali vyrábět. Kdysi dávno jsem měla i pleťové krémy, nebyly špatné, ale před třicítkou už jsem přešla na jinou značku, to už mi nevyhovovaly. Roky jsem používala jejich voděodolnou řasenku, tu už nevyrábí a ta nová mi nesedí. A co mi teda opravdu nesedlo nikdy, tak sprchové gely, vždycky jsem po nich extrémně vysušená. Ale dostala jsem od kamarádky nějaké pidi balení krému na ruce a ten byl fajn 😊

martulka88
19. zář 2024

@soptinda Záleží co. Jrjich odlakovač miluju, ale oni ho už nevyrábí (jediný, co nesmrdí). Mám laky, ty hezky kryjí. Sprcháče a šampony, tam je to o preferencích. Měla jsem kdysi malinovou vodu na vlasy, ta hezky voněla, ale na vlasy používám už jen wellu. Dvoufázový odličovač super, jen mi vadí, že je hodně mastný. Manžel mi kiupil v dobré víře řasenku - je skvělá, ale není voděodolná a obtiskává se. Mam olej na vlasy a za mne vůbec není dobrý. Máme doma séra na vlasy a ty jsou dobré. A co se týče pleti - mám dvě řady elixir botanique a anti age global. Více mi vyhovuje ten elixir botanique, není tolik parfémovaný, jako ten anti age. A dokonce anti age takové bobule na obličej - to je za mne velký špatný. Manžel to koupil v dobré víře, ale nevím, zda je to mým obličejem, ale smrdí mi to. Dokonce mi to zasmrádlo polštář, až jsem z toho nemohla spát. Co dostávám pravidelně je jejich parfém a ten miluji.
Manžel používá séra na vlasy a je spokojený. Sprcháč krásně mužsky voní. Nemůže si vynachválit balzám po holení.
Záleží, co od toho očekáváš 😊

gdpr
20. zář 2024

Mala som od nich masku, krém na ruky, odličovač, krém na tvár ale vôbec ma tá kozmetika nezaujala 🤣 všetko z toho som darovala kamarátkam

hennrietta
20. zář 2024

Používám od této značky například make-up. Měla jsem celou modrou řadu na péči o pleť a také řasenku. Jsem s touto značkou spokojená, ale vracím se k ní nepravidelně. Pobočka není zrovna blízko a některé věci si netroufnu objednávat po netu.