Jaká je vaše nejoblíbenější řasenka?

18. kvě 2024

ANKETA:
Napište Vaší nejoblíbenější řasenku?🔝✔🆒️🚩👸👀👑😍👏
Která prodlouží, neslepuje, neobtiskává se...atp?
Děkuji 🌹🌹🌹

adelisss
18. kvě 2024

Poslední dobou jsem si oblíbila řasenky od Catrice Glam & Doll (teď mám Sculpt & Volume). Řasy jsou hezky oddělené, řasenka se dá v pohodě vrstvit, s kartáčkem se mi dobře manipuluje. A přijde mi, že se vyrovná i daleko dražším řasenkám.
Super byla i jedna řasenka od Faberlic, kterou ale nevím, kde sehnat (byl to dárek).

dejvitka
18. kvě 2024

Ja jsem leta verna Max Factor 2000 calorie. Jedine jeji minus, ze rychleji vysycha. Na druhem miste Catrice rasenky (to zkousim ruzne).

lemamama
19. kvě 2024

Jednoznačně Bobbi Brown. Sice dražší ale bezkonkurenční.

mickey100
19. kvě 2024

Rimmel ScandalEyes Reloaded

lentilkah
19. kvě 2024

Momentalne je pro me nejlepsi Maybelline Falsies lash lift s kartackem ve tvaru presypacich hodin.
Ale v drogerkach ji zacinaji vyprodavat, tak se obavam, ze zase budu hledat novou 🙄

tasimia
19. kvě 2024

Mě vyhovuje Miss Sporty žlutá ;).
Snad jediná, která mi nazvedne ty moje malé řasy.

pilzzee
19. kvě 2024

L’Oréal Paris Air Volume Mega Mascara. Je vodeodolna smyvatelna horkou vodou. Asi nejlip ze vsech mi vydrzi nerozmazana, protoze na me se rozmaze uplne vsechno.

petramana
19. kvě 2024

maybellinka asi jakakoliv

lennus
19. kvě 2024

Tato je parádní, vozí mi kamarádka z USA. Jde sehnat i u nás, ale je dražší než z Ameriky

vanea
19. kvě 2024

Hypnose doll eyes od lancome👍 dělá fakt nádherně dlouhé řasy a neslepuje se

adelisss
19. kvě 2024

Dneska jsem si schválně nalíčila každé oko jinou řasenku. Obě Catrice Glam & Doll. A zjistila jsem, že False Lashes víc prodlužuje než Sculpt & Volume. Mně o to prodloužení až tak nejde, ale píšu to, kdyby tobě jo :D

autor
19. kvě 2024

@adelisss
Recenze tak na půl, hodně píšou, že se rozmazává, černé kruhy pod očima, že na řasách nevydrží...?

autor
19. kvě 2024

@vanea
Na Notino velmi špatné recenze, stojí 700 Kč, čekala bych od recenzí více pozitivních reakcí?

autor
19. kvě 2024

@dejvitka
Používala jsem ji roky, ale opravdu po 14 dnech už je vyschlá..😕

2veverka
19. kvě 2024

@dejvitka Souhlasím. Taky jsem ji mívala roky, ale teď jsem si koupila jednu variantu a je horší než bývala...

adelisss
19. kvě 2024

To mi nepřijde. A to jsem se v práci i zapotila. Samozřejmě na bazén ji nenosím. Mně se třeba rozpíjela řasenka Yves Rocher Sexy Pulp a ta je tak 4x dražší. A výdrž daleko horší.

petramana
19. kvě 2024

jeste jsem mela rada i od dermacolu zlutou Vampire myslim... kdyz ji uvidim, tak zase koupim

vanea
19. kvě 2024

Na notinu má koukám blbých pár posledních recenzí a ty další se vztahují spíš k eshopu, protože lidem byla doručena vyschlá. Používám ji už roky a jsem spokojená🙂

blondynka400
19. kvě 2024

@vanea Lancome Hypnose je jednička. Zkusila jsem jich dost, ale tato je top

kiki_123
20. kvě 2024

Za mě je teďka moje nejoblíbenější od Essence Call me Queen

ivetka7686
20. kvě 2024

Maybelline dělá nejlepší řasenky, za mě Sky high a nebo ta žlutá colosum nebo jak se to píše 🤣

elesse
20. kvě 2024

Lash sensational od Maybelline mi vyhovuje nejvic. Vcetne toho, ze jde velmi dobre odlicit vodou a zaroven prezije bazen kdyz do ni nesaham. 2000cal taky neni spatna, ale brzo vyschne, stejne jako lash paradise. Drazsi se na koje rasy nevyplati, benefit i lancome mi delaji stejny efekt

veronicka89
20. kvě 2024

Nedavno jsem vzala v akci nejakou loreal bambi ...a neni spatna 🙂 trosku slepi ...ale nevadi mi to. Vysledny efekt je super 🙂

lovemusicsun
20. kvě 2024

Lancome Hypnose určitě nej

sonuli9
Odpověď byla odstraněná
Zobraz