Čištění pleti. Co byste doporučili?

honatko092
7. črc 2024

Ahoj všem, poradíte mi nějaký dobrý čistící gel / pěnu na pleť? Ideálně ať ji můžu používat ráno a večer. Chci něco kvalitního, pleť mám bez akné, nemastí se, jen trochu citlivější a sušší. Nikdy jsem se o pleť moc nestarala ani se už moc nelíčím. Po třicítce, dvou porodech, při dvou akčních dětech a 4 roky nevyspání by si ale moje pleť zasloužila nějakou péči - začala jsem vnímat, že to s ní jde od 10 k 5 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Děkuji moc 😊

barulina
8. črc 2024

@honatko092 Já mám za pár korun pěnu z Rossmanna, plus používám chladící polštářky pod oči, občas dám masku a vitaminovou kapsli.

alubif
8. črc 2024

Cetaphil

dura175
8. črc 2024

@honatko092 Záleží, kolik chceš do pleti investovat, zda je ti bližší přírodní kosmetika, nebo dermokosmetika, nebo “obyč” drogerka. Ke konkrétním značkám, střídám pěnu Lobey, gel od Havlíkovy apotéky, dobré jsou gely od Purity Vision a z DM Naturschön. A pak samotný gel nestačí, je dobré doplnit jej pleťovou vodou na dočištění, pak sérum a hydratační krém. Občas peeling a maska.

adelisss
8. črc 2024

Vyloženě čisticí gel mám vyzkoušený Pure Algue od Yves Rocher. Je jemný, nedráždí, pleť hezky vyčistí. Cenově teda spíš trochu dražší.

v_anilka
8. črc 2024

Já používám čistící pěnu od Renovality - je to přírodní kosmetika

swan42
8. črc 2024

@honatko092 zalezi na tom, kolik do toho chces vrazit a jestli ti zalezi na slozeni a etice.
Ja pouzivam Lobey a Dermalogica. Slozeni je fajn a nejsou testovany na zviratech a maji na to i duveryhodny certifikat narozdil treba od Balei...

anniej
8. črc 2024

Použivám Korejskou kosmetiku - snad to nejlepší, co může být. Vyzkoušela jsem už hafo věcí, od nejdražších po nejlevnější. Pleť mam hydratovanou, konečně nepne, žádné pupínky ani ucpané póry. Ale chce to dodržovat všechny kroky - odlíčení, čištění, tonizace, esence, sérum, hydratační krém a i SPF. Používám Beauty of Joseon, Round Lab, Anua ☺️

dashyyy
8. črc 2024

Lobey, za mě úplná jednička 😉 jedu až na květinovou vodu všechno od nich a to zlepšení je neskutečný

sasanka88
9. črc 2024

Zašla bych do lekarny a uvidis co ti poradi. Maji tam kosmetiku drszsi ale kvalitnejsi. Ja nedam dopustit na kosmetiku La roche - posay. Mam tam od tamtud myci gel na mastnou a citlivou pokozku. Muzes vyzkouset

simkrk
10. srp 2024

Já používám odličovaci mléko od manufaktury - sedmikráska.. Byl gel ale ten mi zrušili 😄🙄ale na trh má přijít čistící pěna.. 😍😊 Taky jsem typově citlivá/sucha a občas někde nějaký pupinek vyskočí..
Ale po tomhle nemám pleť takovou staženou, zcvrklou.. 😄😊