Allegro parfémy. Přijde opravdu originál?

30. říj 2023

Ahojda holky, máte prosím některá zkušenost s parfémem z allegra? Přijde opravdu originál ?

klokanka31
30. říj 2023

Zrovna já nedávno 😃 objednávala jsem si můj milovaný parfém který nikde jinde už sehnat nejde, za 4500 Kč a platba předem...no risk velký ale vyplatil se, přišel opravdu originál a v pořádku 😊

boruvkovykoblizek
31. říj 2023

Allegro je něco jako aukro/heureka. To znamená, ze se musite koukat na obchod, u kterého zboží kupujete. Jestli je zboží nové/zánovní/použité. Na Allegro se dá nakupovat jak z českých, tak i z polských obchodu a také od samostatných prodejců. Pokud si koupíte parfém od overeneho obchodu/prodejce s dobrými recenzemi, myslím ze se nemůžete spálit. Nikdo vam však nezaručí, ze vše co najdete na Allegru je originál. Stejně jako na ostatních portálech.

Edit: já tam nakupuji hodně, převážně z polských e-shopu. Vzdy jsem byla velice spokojena. Ale vzdy si overim od koho zboží kupuji aby to nebyl jen předprodej z čínských skladů (z Aliexpress atd.) - muže se stát, ze vam jede zboží přímo z činy za vyšší cenu než na Ali 😀 což je pro mě potom kontraproduktivní. Jo a v appce můžete mít 200 nebo i 300kč slevy na nakupy.