Praha - kavárna apod., kde se dá přebalit a nakojit?

lenkas1982
4. bře 2016

Ahoj, potřebovala bych tip na nějakou kavárnu nebo něco podobného, kde se dá sejít s kamarádkou, dát si něco k pití, jídlu a hlavně je to "přátelské" prostředí k malým dětem a dá se tam pohodlně přebalit a nakojit a je to dobře dostupné MHD s kočárem. Mělo by to být někde kompromisně mezi centrem a krajem Prahy směrem od Florence na Letňany nebo Černý Most. Měla jsem vytipované Divoké matky v Karlíně, ale zjistila jsem, že mezi Florencí a Vysočanskou není žádná stanice metra s výtahem a navíc tam právě začínají bourat tramvajovou trať. :( Zatím nemám s ježděním MHD s kočárem zkušenosti, tak si moc netroufám na eskalátory.

helen_h
4. bře 2016

@lenkas1982 Z Florence se výtahy dostaneš a do Divokých matek by pak šlo dojít pěšky (cca 20 min). Možná i Invalidovna má výtah...?? Ale nevím. Jinak v tom podniku jsem bohužel nebyla.

helen_h
4. bře 2016

Ale jestli máš ještě malé mimi, lze zvážit jakoukoli kavárnu (většinou bývá i na wc přebalovák), v kavárně vyloženě pro děti s hernou (jako jsou Divoké matky) může být hodně hlučno ;) Záleží, zda to spícímu mimku vadí...

gepe
4. bře 2016

@lenkas1982 www.takavarna.cz na Vysehrade. O prebalovaku nevim, ale i tak se da prebalit. Chodi tam i s nejmensimi na kavu 🙂 a maji vyborne kolacky atd. Na zemi povetsinou koberce na lezeni, fatboye i klasicke stolky, aj., vcetne koutku s hrackami.

lenkas1982
autor
4. bře 2016

@helen_h Právě že budeme mít s kamarádkou mix - já 3,5 měsíce a kamarádka 2,5 roku a 2 měsíce. Takže ta herna je pro toho nejstaršího potřeba. Výtah není ani na Křižíkově ani na Invalidovně, je na Florenci a pak až na Vysočanské. Ale ten nápad s procházkou z Florence není špatný, zjistím, jestli by to ten kamarádky starší už ušel, to neodhadnu.

helen_h
4. bře 2016

@lenkas1982 No, s kočárky to dojdete dobře, s tím starším pěšky - uvidíte (třeba mu manka vezme odrážedlo), ještě je tam ten park kol Invalidovny, kde je i hezké hřiště, tak by to šlo zvolit jako mezizastávku 🙂

helen_h
4. bře 2016

@lenkas1982 A tramvaje minulý týden v pohodě jezdily, nevím, jestli tedy už je ta uzavírka, třeba ještě pojedou 🙂

lenkas1982
autor
4. bře 2016

@helen_h Je to od tohoto víkendu. Ale přece jen dobrá zpráva. Myslela jsem, že to bude zavřené už od Florence, ale ony budou z Florence až na Urxovu tramvaje jezdit a dokonce idos tvrdí, že to budou nízkopodlažní vozy. Tak snad to klapne. 🙂

helen_h
4. bře 2016

@lenkas1982 Tak to by Vám hodně pomohlo! 🙂 Ať se setkání vydaří.