Zpoždění menstruace, ale test negativní

vercakolca
17. čer 2016

Zdravím Vás všechny 🙂 s přítelem se snažíme o miminko druhý měsíc. Předtím jsem nebrala HA, takže si myslím, že šance je velká i vzhledem k tomu, že mi je 26 let 🙂

Poslední MS jsem měla 8. 5. 2016, takže teoreticky bych mohla být 5+5 a zpoždění je cca 5 dní. Ve středu jsem si dělala těhotenský test, ale nebyly tam ani dvě čárky ani duch ☹ Musím říct, že mám již týden bolesti břicha jako před MS, nechutná mi tolik jíst a i se mi zvedá žaludek. Myslíte, že je šance, že se v neděli objeví druhá čárka?

Děkuji všem za názory

andreaandrejka
17. čer 2016

Jak to máme vědět? 😀 Vyvěštit to nedokážu, ale jediný co ti můžu poradit je, abys udělala za pár dní test znovu a uvidíš.

vercakolca
autor
17. čer 2016

Tak spíš bych byla ráda, kdyby se vyjádřil někdo, kdo se s tím setkal 🙂 než někdo, kdo má jen ironické připomínky, myslím, že to je úplně zbytečné.

berulu24
17. čer 2016

měla jsem to podobné, ale test jsem si dělala někdy za 12 dní a nic a za další 4-5 dny tam byla slaboulinkatá čárka a za další 2 dny byla krásně vidět. zkoušej to 🙂

andreaandrejka
17. čer 2016

@vercakolca promin, to nebylo ironické. Proto ty smajlíky. Jinak tedy má zkušenost. Já měla po 5 dnech zpoždění, na klasickém testu nic, udělala jsem digi test a ten mi těhu potvrdil. 🙂 Ducha, nebo jasnou čárku můžeš mít samozřejmě už třeba zítra nebo v neděli, ale taky nemusíš. Je to fakt hoodně individuální 🙂

vercakolca
autor
17. čer 2016

Já se omlouvám, jsem z toho dost nervózní.... 😀 tak uvidíme v neděli 🙂 a pokud tam nic nebude, zajdu si raději k DR na krev 🙂

daniellem
2. črc 2016

Ahoj, jak to dopadlo? Jsem na tom teď stejně ☹ MS nikde a na testu bílo ☹

vercakolca
autor
23. srp 2016

Ahoj 🙂 omlouvám se, že píši až teď. V červnu nic, byl to planý poplach a menstruace se dostavila asi s 10 denním zpožděním. Ale v neděli jsme s přítelem objevili dva proužky 😀 a skočily tam hned, asi po 20 sekundách. Takže teoreticky jsem 4+6, paní doktorka si mě pozvala na kontrolu až za 14 dní, tak jsem zvědavá. Ale zároveň mě přepadl strašný strach, aby bylo vše v pořádku. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru