Zpožděná ms. Čím to může být?

15. dub 2023

Dobry den,
Ano, vím že spusta z vás mě bude mít za úplného idiota.... ale ja se potřebuji poradit.
Posledni dva styky jsme měla 7.1 po menstruaci a následně 28.1.
Styk proběhl s kodnomem a kondom jsem i kontrolovala, zda se neprothl a můj partner se ani s tím kondomem ve mně radši nedělá.
No mám dnes spozdeni. Většinou mam cyklus 31, 35, nebo 37 cyklus. Mám nepravidelnou ms. 37 cyklus jsem měla naposledy nekdy lednu (1.1- 6.1). Dnes mam 40 dmi cyklus, což nikdy nemivam. Maximálně když jsem minulý rok vysadila antikoncepci, tak se mi toto stalo.
V únoru i v březnu jsem měla ms normální.
Posledni dobou jsem hodně ve stresu, hodně se mi toho toho v životě kazí a poslední dobou stále brečím. Může to byt ovlivněno psychikou?
Nebo bych mohla byt těhotná, i když jsou testy negativní?
Dělala jsem si testy. Test clear blue, přijde mi ze tam je jak kdyby čárka ale ne přes celý ten test. Je to nejspíše jenom ryska. Dále jsem si dělala mamtesty

lencaa11
15. dub 2023

Spíš bych to viděla na hormonální problém ,stres atd ...tehotestvi už by se dávno ukázalo řešila bych to s lékařem

autor
15. dub 2023

@lencaa11 ano, je to možné. Budu to řešit
Děkuji za radu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru