Zpožděná MS a test negativní, může to být těhu?

marky91
16. črc 2015

Ahoj holky, jsem tu celkem nová, tak nevím, jesrli to tu už není. S přítelem jsme se začali snažit o mimi. K dnešnímu dni mám už osmý den zpoždění ms, příznaky že by přišla nikde,tt negativní. Jako bonus mě už víc jak týden bolí prsa, nemůžu si ani nandat podprsenku, aniž bych nezasyčela bolestí a taky mám křeče v podbřišku, sem tam je mi na zvracení....co myslíte, může to být těhu? Nebo radši zajít na gyndu? Díky za rady 🙂

andrrriiik
16. črc 2015

Ahoj,může to být těhotenství,i když je test negativní.Někdy se stane,že ukáže až později //.Zkus udělat jiný,nebo zajdi na krev 😉

naikynaj
17. črc 2015

Ahoj. Jsem v podobné situaci. Snažíme se o miminko. Tím pádem se hrozně moc pozoruji. Ale k věci. Také mám už 4 den zpoždění, je mi na zvracení, mám neustále žízeň, bolest prsou po celý den a 24 hodin denně mi stojí bradavky. Občas mám křeč Do podbrisku a sem tam i kolem pupíku. Ale test i přesto negativní. Tak snad vám to vyjde. Držím palce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru