Zpožděná ms a negativni test. Poradíte?

daniela095
2. lis 2019

Zdravím potřebovala bych radu. Jsem teď v zahraničí takže se nedostanu ke svému gyn. S přitelem máme nechráněny sex, naposledy 15.10., teď jsem měla dostat 31.10. menstruaci ale nedostala jsem, testy jsem si dělala a pokažde negativni, dnes rano jsem měla pocit že už bych to měla asi dostat ale pořad nic. Tak si nejsem jistá jestli jsem těhotná nebo ne. Kdybych byla těhotna bylo by už to přes dva tydny a to by přeci test ukazal ne? Ke svemu gyn se dostanu až na týden proto se ptam tady. Děkuju

vitezove
2. lis 2019

@daniela095 Ukázat se to ještě nutně nemusí. Mohlo by až za pár dní. Ale řekla bych, že máš jen zpoždění. Pokud máš pocit "že to už máš dostat" tak to nejspíš přijde. Udělej si test za 2 dny, případně za týden. Pokud tam nic nebude, tak už zaručeně těhotná nejsi.

daniela095
autor
2. lis 2019

@vitezove já si taky spíš myslím že mám jen zpoždění, měla jsem teď nějaké stresy. Ale tím že mám ms už několik let opravdu na den přesnou tak jsem trochu znejistila. Děkuju za odpověď

modrykonikzzb
2. lis 2019

@daniela095 pokud jsi měla stresy, tak to bude jen zpoždění bych řekla..

daniela095
autor
2. lis 2019

@modrykonikzzb teď se právě stresuju ještě víc, takže je z toho úplně začarovanej kruh... :D počkam asi ještě s testem za dva dny a jinak hned po navratu ke svemu gyn

jituli84
2. lis 2019

Mě test ukazal už tři dny před MS, ale taky jsem jednou měla stres a mS se opozdila skoro o dva týdny.

daniela095
autor
2. lis 2019

@jituli84 ja si dělala testy včera a dneska, oba ráno a na obou bylo úplně bílo. Ani náznak ducha nic. Ja vim že testovat bych neměla v den ms

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru