Žluté tělísko. Viděl by už těhotenství na ultrazvuku?

sachmet1982
26. čer 2020

Ahoj holky dneska jsem byla na vyšetření mám 8 dní zpoždění menstruace po dobrani utrogestanu 10 dní na ultrazvuku mi řek že tam vidí žluté tělísko a mám vysokou sliznici že jsem asi těhotná mám si prijid v pondělí a že mi vezme krev.. Kdybych byla těhotná už by to na ultrazvuku viděl..??

martina_cz
26. čer 2020

@sachmet1982 ještě je brzy, já byla u dr 4+2tt kvuli potížím a taky viděl žluté tělísko, za 2 týdny už byla i srdeční akce tedy v 6+2tt.

jjasmina
26. čer 2020

Ještě je brzy

sachmet1982
autor
26. čer 2020

@martina_cz děkuji za odpověď právě mi řek že to může být i ovulace ale když mám zpozdenou menstruaci tak to ovulace nemůže být jsem stoho už blázen.. V pondělí půjdu na krev a jsem zvědavá

jjasmina
26. čer 2020

@sachmet1982 ovulace může přijít i později, vysoká sliznice je i před ms, test ste nezkousela, to byste měla jasno hned, srdíčko nejdřív bude vidět cca za 14 dní

sachmet1982
autor
26. čer 2020

@jjasmina snažím se počkat do pondělí už se snažíme hodně dlouho test si nechci dělat protože se bojím že budu zklamana.. Raději počkám do pondeli.... Podle mě to ovulace být nemůže poslední menstruaci jsem měla 22.5.. Může být ovulace bez menstruace??

klokanka31
26. čer 2020

@sachmet1982 Může, já otěhotněla a neměla jsem ms několik měsíců. Doktoři teda rádi říkají že bez ms není ovulace a nelze tedy otěhotnět, ale já jsem živý důkaz toho, že to jde 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru