Že by to vyšlo?

zrzek88
4. črc 2021

Ahojky holky, co myslíte?
První modrý test Dr Max je dělaný večer, druhý je hned ráno a zelený test DM je během dopoledne.
Zkusila jsem jinou značku , četla jsem že Dr Max má falešné testy.
MS má dorazit v úterý.

zelenaesmolda
4. črc 2021

Proc testujes pred prichodem ms?

palja
4. črc 2021

@zrzek88 tak teď aby ms nepřišla a testy silily ❤️držím palce 🍀❤️

zrzek88
autor
4. črc 2021

@zelenaesmolda není mi dobře, chytla jsem od syna rýmu a kašel a bojim se cpát práškama,tak jsem zkusila raději test. Abych vysvětlila,takhle začalo mé těhotenství minulý rok, ale potratila jsem, a každý ibalgin,acc atd. který jsem do sebe tenkrát cpala, protože jsem to ještě nevěděla že jsem těhotná, jsem si pak vyčítala. Neříkám že to bylo tím ale nerada bych aby to dopadlo stejně.

palja
4. črc 2021

@zrzek88 moje dvě těhotenství taky začaly nachlazením. Uvař si jen čaj s citronem, pokud máš teplotu tak jen Paralen. Jinak čaje se taky nesmí všechny.

barmo
4. črc 2021

Vypadá to nadějně🙂

zrzek88
autor
4. črc 2021

@palja mě to právě připadá snad jak zákon schválnosti, půl roku jsem zdravá a teď tohle... normálně netestuji před MS, ale prostě to mám v sobě od té doby a vždy v druhé polovině každého cyklu si bojim vzít i ibalgin

martulka88
4. črc 2021

@zrzek88 Dr.Max má slabší barvu . Za mne doporučuji GS mamatest 🙂 Ze stejné moči 🙂

nazka
4. črc 2021

@martulka88 jsi těhotná? 🙂

klokanka31
4. črc 2021

@zrzek88 Myslím že je to jasné, přeju ať sílí 😉

martulka88
4. črc 2021

@nazka Ano, 6tt

zrzek88
autor
4. črc 2021

@martulka88 gratuluji 😉

klokanka31
4. črc 2021

@martulka88 Taky moc gratuluju 🍀🍀🍀🍀

mikejla93
5. črc 2021

@martulka88 Moc gratuluju, hrozně jsem Vám to přála aby se srdíčko aspoň trochu zahojilo nejlépe tímto způsobem ❤

nazka
5. črc 2021

@martulka88 Ježíš, to jsem šťastná. Sleduji Tvůj příběh a strašně Ti fandím 🍀♥️

martulka88
5. črc 2021

@nazka
@mikejla93
@klokanka31
@zrzek88
Holky, děkuji moc <3 Stále tomu moc nevěřím, ač vím od doktorky, že fazolka tam je. Jen to bude dlouhá cesta, které se budu bát.

klokanka31
5. črc 2021

@martulka88 Vůbec se ti nedivím, že máš strach. Ale věř tomu že tentokrát to vyjde. Moc ti to přeju 🍀🍀🍀

aselluska
5. črc 2021

@zelenaesmolda určitě to není tento případ, ale znám dost lidí, co mají/měli s početím problém. Kdyby netestovali dřív, nevěděli by o problému. Třeba kamarádka byla těhotná téměř každý měsíc. Kdyby netestovala dřív, myslela by si, že to prostě nejede a neřešila. Takhle s tím šla ke svému Dr, který ji poslal na vyšetření, podle čeho pak měli na čem stavět. Další měsíc úspěšně otěhotněla, ale díky lékům konečně donosila. Neříkám, že to podporuju, ale pořád každého chytat za to, co dělá. No tak testuje dřív no a co. Tak si dítě přeje natolik, že je nedočkavá. Každá žena, si uvědomuje, že pozitivní test není záruka ničeho. Zakladatelce přeji, ať test sílí a vše dobře dopadne.
Edit: teď čtu ostatní komentáře, že to opravdu mělo důvod, tak o to víc držím palce.

petramana
5. črc 2021

@martulka88 nechala jste se pred tim otehotnenim naockovat proti covidu?

martulka88
5. črc 2021

@petramana Ne a nenechala bych se ani. A to jsem na konci těhotneství měla covid. A když teď byla mamka na očkování, říkala doktorka, co jí měla, že v mém případě by očkování nedoporučovala. A to jsem "riziková". Každý ať sám uváží, ale já se nejdříve nechám oočkovat až bych byla po šestinedělí.

zrzek88
autor
5. črc 2021

@aselluska děkuji moc 🙂

pepickovapavlinka
6. črc 2021

Hele já u syna brala atb měla jsem chřipku a to jsem ještě nevěděla že jsem těhotná.Zjistila jsem to až za týden.A nijak mu to neublížilo.Jinak držím palce ať je to těhotenství

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru