Že by konečně? Vidíte to taky?

nikadelfin
29. lis 2020

Holky, vidíte to taky?? Myslím, že jsem 11DPO. Snažíme se 3/4 roku a tento měsíc jsem poprvé vyzkoušela kapky gynex. Mám za sebou jedno biochemko a tak mám uplně strach se radovat 🙏

eviks
29. lis 2020

@nikadelfin vidim a udelej ten samej za 2 dny uz by mohlo byt lepe videt...

luss01
29. lis 2020

@nikadelfin Vidím ji tam 😉

agneska7
29. lis 2020

Něco se rýsuje 😉

tereziiino
30. lis 2020

Ahoj holky, prosím o radu. Zjistila jsem ze jsem těhotná. Je to teprve 28den cyklu, ale čárka zřetelná. V červnu jsem v 6tt spont. odkrvácela jedno těhotenství. Tam jsem teda testovala až 33 den cyklu a čárka byla mnohem slabší. Teď k mé otázce... pracuji ve zdravotnictví a vůbec nevím jestli to mám v práci už říct.. nechci aby se opakovalo to co v červnu, ale zase nechci být za hysterku.. Ještě k tomu ..před týdnem jsem ještě pracovala na covid oddělení a muže se stát, ze nám ho znovu kdykoliv zavedou.. Díky za odpovědi. 🙂

nikadelfin
autor
30. lis 2020

Tak mi to nedalo a udělala jsem si ráno odběr Hcg. A 42 🙂

nat99
3. led 2021

Ahoj jak jsi dopadla?🙂

tereziiino
4. led 2021

@nat99 ahoj, koho se ptáš? 😀

nat99
4. led 2021

@tereziiino asi všech :D

tereziiino
4. led 2021

@nat99 Tak já zatím dobrý! ☺️ 6+3 už jsme viděli srdíčko a v pátek, to budu 9+3, jdeme na další kontrolu ☺️.
Ty máš pozitivní test nebo?

nat99
4. led 2021

@tereziiino no myslela jsem si par dni ze vidim ducha ale od včera silne ms bolesti a test prazdny.... tak čekam az prijde mrška :(

tereziiino
5. led 2021

@nat99 to mě mrzí 😕..já zažila to samé v červnu.. slaboučká čárka, která ale vůbec nesílila. Asi 5 dni na to křeče a menzes.. asi se to holt nepovedlo a bylo něco špatně. Věř přírodě 🙂.

nat99
5. led 2021

@tereziiino přesně jak říkáš🙂 no ms stale nikde asi se posunula i ovulace, tak mam porad nadeji, zaroven jsem smiřena s tim že když to nevyjde nic se neděje🙂 je fakt ze okolo pulky cyklu jsme se mazlili tak jednou za 3 dny protoze nebyl čas, ale tak jsem to chtěla, mit to když je chuť než pocitat a na silu něco....

tereziiino
6. led 2021

@nat99 No jasný, až bude ten správný čas, tak to přijde ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru