Že by? Jsem těhotná?

lenka253
17. únor 2016

Zdravím děvčata,
Nevím, kolik dní jsem po ovulaci, nebo kdy vůbec byla. Ále ... Každý měsíc týden pred MS mam problem se zravosti, trochu mi natecou prsa a trochu boli. Sem tam píchání v podbřišku. Jenže tenhle měsíc je to zvláštní. Tentokrat mám prsa nafoukla asi 3 týdny, bolet me začaly az ted - ale tím stylem, že to bolí, když dám ruce treba i nad hlavu, a to jenom dva dny. Ted zase bolet přestaly. Podbřišek me nepoboliva, jen jednou, asi uprostred cyklu me tak silene rozbolel, ze jsem si musela jit lehnout a od te doby vubec nic. Bylo to divny, nikdy se mi to nestalo a v tu chvíli jsem si byla na 10000% jistá, ze se mi cyklus rozhodil a ze to dostanu. Byla to bolest uplne totožná s tou, jakou mívám pri MS. Do ni mam ted 5 dni. Delala jsem si dva testy, i kdyz vim, ze je to brzy. Samozrejme negativní. Jeste ke všemu ted pořad beham na malou, ale to muze byt klidne počasím a mírným prochlazenim. Vubec bych nad tim nepremyslela, ale tenhle mesic se stala asi nehoda 😀 😀 tak by mě jen zajímalo, jaké jste měly příznaky vy? Vím, ze ted musim hlavně pockat ... Ale rada bych alespoň věděla co kdo jak🙂

mrskato
17. únor 2016

@lenka253 ahoj, já měla před MS uplně stejné příznaky jako před tím, než jsem zjistila, že jsem v tom, tedy od ovulace bolavý prsa, pobolívání v podbříšku, pak mi došlo, že jsem i dost náladová, hlavně pár dní před MS. ALE! Jak píšeš o té bolesti v podbříšku, tak to se mi stalo taky. S manželem jsme něco oslavovali, pak na to vlítli a v noci mě probudila bolest v podbříšku, takový píchání a chvíli trvalo, než jsem to zaspala. No a ejhle, MS pak už nepřišla. Test mi vyšel pozitivní až 2 dny po očekávané MS, a to jen slabý proužek.

lenka253
autor
20. únor 2016

Tak to jsem zvědavá, i když tomu moc nedávám. Akorát co mi přijde divné je, že mám jaksi vypoulený podbřišek. Ne nijak moc, ale nikdy jsem ho takovy neměla. Možná je to tím, že mám prave pred MS. Uvidíme no🙂

carodejkasnu
28. únor 2016

Ja 3 dny meskam, pred MS jsem si dělala test a úplně negativní. Pouze pobolivani v podbřišku, prsa necítím natekla🙂 a PS byl 11.2. což byl den :D nejvyšší pravděpodobností na otehotneni a my i přes nekoupenou ochranu propadly vášní :D tak zítra se znovu otestuji pokud MS neodrazí.

123snazivka
28. únor 2016

holky,já ted první cyklus brala clostilbegyt,ale v den stoprocentní ovulace už byl přítel vyčerpaný,ze jeho produktu už bylo malicko..ted je to necelý týden po ovulaci a styku,napětí v prsou ani jejich otok nemám,ale několikrát za den mi slabe cuka v podbřišku..nutno podotknout,ze už patej den beru utrogestan..mate s tím některá zkušenost? s testem ještě čekám, je to ani ne týden po,takže výsledek by ještě nebyl prokazatelnej...Chjo.. :-/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru