Žádná menstruace. Můžu být těhotná?

julie290
31. bře 2024

holky, užívám antikoncepci, ale tento měsíc jsem užívala i antibiotika. Včera mi měla přijít menstruace, ale zatím nic. Pozoruji však velmi slabě hnědý výtok. Není to ani na vložku. Test dnes ráno negativní a poslední sex byl 13.2. Mám se stresovat nebo to může být kvůli antibiotikům. Připadne, mám jít na krev vyloučit těhotenství? Nevím, boty čekat do dále menstruace nebo ne

wladimira
31. bře 2024

@julie290 na 100% těhotná nejsi buď v klidu atb ti to trochu rozhodili 🙏🏻

julie290
autor
31. bře 2024

@wladimira vždy mi přišlo alespoň špinění na vložku, ale teď to ani na vložku není a tak jsem zmatená. Ale je pravda, že HA beru už 2 roky a nikdy jsem ATB při ní neužívala tak nevím jak to funguje. Snad to je jen kvůli lékům

jaja01k
31. bře 2024

@julie290 Jestli byl poslední sex 13.2. a dnes máš negativní test, tak těhotná nejsi.

lencaa11
31. bře 2024

@julie290 pokud byl test negativní tak to bude od ATB rozházené

julie290
autor
31. bře 2024

@jaja01k takže mám normalně pokračovat v užívání HAK? Dělala jsem si více testů, dnes poslední a všechny byly negativní. Jen ta menstruace no

julie290
autor
2. dub 2024

@lencaa11 jdu dnes na krev, pro jistotu. Včera jsme měli styk ale chráněn kondom, když zatím ještě nejsem chráněna. Takže pokud krev vyjde negativní tak ta menstruace neměla nic společného s těhotenstvím však? tedy pokud bych otěhotněla v únoru tak to krev ukáže kedze ze styku který byl včera těhotna nemůžu být

lencaa11
2. dub 2024

@julie290 pokud krev teď ukáže negativní tak těhotná nejste

julie290
autor
2. dub 2024

@lencaa11 diky, takže pokud vyjde negativní krev snad, tak se nemusím znepokojovat kvůli menstruaci?

lencaa11
2. dub 2024

@julie290 ano přesně někdy tělo si dělá co chce a když je nemoc nebo stres může se má rozházet

julie290
autor
2. dub 2024

@lencaa11 děkuji 🙂. tak snad bude krev negativní

rosalindamelinda
3. dub 2024

Ahojky, tak co, přišla ms? 🙂

julie290
autor
3. dub 2024

@rosalindamelinda nepřišla ale krev je negativní takže těhotná nejsem. Uvidím, jaká bude další menstruace

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru