Vyvolávačka / těhotenství. Stalo se někomu?

kostelnice379
16. čer 2024

Stalo se někomu ?

Ahoj mám již 14 dní dlouhé zpoždění… Menstruace byla vždy pravidelně 35-36 dní. HA neberu již rok.
S manželem se snažíme o miminko poslední sex byl 3 dny před tím než měla začít MS. MS nepřišla ale testy byly negativní. Po 11 dnech zpoždění jsem šla k doktorovi… Koukal na ultrazvuk ( zvýšena sliznice 9 mm) + dělal papírkový test. Řekl že těhotná nejsem a píchl mi vyvolávačku. Krev mi nenabíral.

Už je to 4 den. A stále nic. Prsa mě bolí. Podbřišek jak kdy. Chvíli ano chvíli ne. Žádné špinění nic.

Dnes dělaný test z moči….a přijde mi že tam je duch…

Stalo se někomu že otěhotněl a dlouho nebylo nic na testu poznat? Popřípadě byl také i na vyvolávačce a zjistil to až potom?

nat
16. čer 2024

@kostelnice379 NA 14 dny zpozdeni je to v podstate nic ten duch,bud byla ovulace dele coz uz by taky asi byl test pozitivni jinak a nebo to vypada na neprosperujici tehu.Ja pokud dostala 2 x vyvolavacku ,tak mi MS prisla vzdy 10-11 den nikdy ne treba 3 dy pro injekci...Vydrzet a pokud neprijde MS ani po injekci opet k lekari....

tasimia
16. čer 2024

@kostelnice379 mně kolikrát přišla ms po vyvolávače až skoro za dva týdny 🙂.
Jinak ducha vidím, ale bohužel mamatest/test z tety udělá ducha i když se namočí do skleničky s vodou. Vyzkoušeno! ;)
Tím nechci říct, ze se nezařadilo, já měla negativní test v cca 7tt absolutně nechápu..
Dělala jsem si ho pred Vanoci, protože jsem zvracela, spinila, prsa jak v ohni. Tak jsem na popud kamaradky poslala chlapa na test. Negativní! Říkám tak asi nějaká poradna chřipka. Na začátku ledna jsem si delala druhý a dálnice. Šla jsem na gyndu a začínala jsem 10tt.. takže..
Šance je.

danca9257
16. čer 2024

Podle první fotky toho testu je vidět , že je vadný.

lencaa11
16. čer 2024

@kostelnice379 ten test je vadný udělala bych znova ráno

vejuu98
17. čer 2024

@kostelnice379 já byla na vyvolávačce a nakonec z toho bylo těhu......😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru