Vyvolání menstruace. Muže to být těhotenství?

adelaa1234
3. kvě 2020

Dobrý večer maminky, chci se zeptat, zda to některá také tak měla . Ve středu jsem dostala vyvolávací injekci na menstruaci , po jednom dni zpoždění , dnes jsem to dostala , ale hrozně slabě, než to mám obvykle, dělala jsem si před hodinou TT a ukázal mi druhou slabou čárku, takže vůbec nevím, co si o tom myslet. Ještě před injekci mi dělal doktor ultrazvuk a říkal , že to na těhotenství nevypadá. Tak se chci zeptat, zda jste to některá tak měla, že doktor řekl ne a nakonec to bylo těhotenství ? Moc děkuji předem za odpovědi 😊
Přikládám dělaný test před hodinou😊

balogis
3. kvě 2020

@adelaa1234 tady těžko říct co ten stín je,zda to není jen ten testovací kanálek,fotku bez filtru máš?

jjasmina
3. kvě 2020

nechápu vyvolávačku po jednom dni zpoždění...na testu nevidím já teda nic.. ale já měla už v den zpoždění alespon vysokou sliznici na ultrazvuku

balogis
3. kvě 2020

A jak je psáno výše,po jednom dni zpoždění je na injekci brzy,naše Dr ji dává až po cca deseti dnech protože není patologii že se ms může o týden opozdit, stačí že se posune ovulace a je to

jjasmina
3. kvě 2020

@balogis jj já to klidně dostala do 14 dnů od zpoždění

adelaa1234
autor
3. kvě 2020

@balogis Omlouvám se , zapomněla jsem napsat, že důvod vyvolání byl, protože jsem špinila 3 dny a pak nic

aselluska
3. kvě 2020

Kdyby šlo o těhotenství, vyvolávačka miminku neublíží, je to progesteron. Doktor ještě nic vidět nemusel, je brzo. Držím palce 🙂

sudylichozrout
3. kvě 2020

@adelaa1234 Ja tam teda ducha vidim. Mas normalni fotku? A jinak, ten test ma citlivost 25 jednotek. Kup si ten s citlivosti 10 jednotek.

adelaa1234
autor
3. kvě 2020

@sudylichozrout na normální vidět nejde, je to hrozně slabé a nejde mi to zaostřit😒 zkusím ještě z ranní moči. 😊

adelaa1234
autor
3. kvě 2020

@aselluska no uvidíme, dnes jsem to dostala, ale hrozně slabě, teď už zase jen špiním 😏
Děkuji 😊

jjasmina
3. kvě 2020
balogis
4. kvě 2020

Tak co? Zkoušela si dnes test nebo se ms rozjela?

astyna88
4. kvě 2020

spíš bych to viděla na hormonání nerovnováhu, já mívala takovu "ms" v létě - pár dní špinění, pak den krev a konec. Na testu nic, to už by tam aspon náznak být mohl, když máš po termínu...

adelaa1234
autor
4. kvě 2020

@balogis menstruace se rozjela, na ranním testu opět jen duch. Ale děkuji za optání 😊

adelaa1234
autor
4. kvě 2020

@balogis ranní test vypadá bez filtru takhle 🤷🏻‍♀️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru