Vysoká sliznice po menstruaci, setkaly jste se s tím?

katuna93
4. lis 2016

Ahoj holky prosím o radu včera jsem byla na gynde jsem tři dny po menstruaci a doktoř mi řekl, že mám vysoko děložní sliznici. Poslal mě na hCG testy. Výsledek budu znát v pondělí. Setkala jste se některá s tím ? (Ovulací nepoznám nevim kdy byla. ) Rekl mi že je možnost že jsem těhotná, nebo že jsem těhotná byla ale samovolně potratila ale celý plod neodešel ....

evulinkab
4. lis 2016

Tak po menstruaci by skutečne mela být sliznice nízká.Jestli je pricinou tehotenstvi, nebo z jakého duvodu zustavává vysoká....to bude muset zjistit tvuj gynekolog.Mela jsi menstruaci normálni intenzity?
@katuna93

katuna93
autor
4. lis 2016

Ano úplně normální menstruaci. Přišla dokonce o tři dny dříve. Byla pouze o den kratší ale to není nic nenormálního.

itworks
4. lis 2016

Zkusila jsis udělat těhotenský test?Pokud bys byla těhotná, měl by to ukázat.Az víš, na čem jsi.

katuna93
autor
4. lis 2016

Zkusim zítra

itworks
5. lis 2016

Tak jak dopadl dnešní test?

katuna93
autor
6. lis 2016

@itworks
Ahoj nepatrná čárka ani nevím jestli to je čárka jestli to spíš neprosvítá

evulinkab
6. lis 2016

@katuna93 Tak to já tam bohuže nic nevidim 😒

itworks
6. lis 2016

To ti test moc nepomohl, já tam něco vidím, uvidis co krev.Ty mamatesty jsou na začátku takové nejasne.

katuna93
autor
6. lis 2016

Dam vám vědět jak to dopadlo 🙂

tammm
6. lis 2016

@katuna93 nic nevidím ☹

smileym
6. lis 2016

Myslím ze nic. Já mam zase 10dni zpoždění a tehu testy negativní takže vůbec nevím co stim na vyvolavacku nechci 😃 mate stim některá zkušenost ?

tammm
6. lis 2016

@smileym to už je dost 10 dní,bude lepší zajít na uzv ne? Nebo ti veme krev, negat test nic neznamená.

smileym
6. lis 2016

Necham to ještě tak týden a uvidím . Tehu bych se divila pouzivame kondomy ale kojim ještě a byla jsem ve stresu. Tak uvidím 😃 je cely týden do práce tak tam zkusím zavolat 😃

katuna93
autor
6. lis 2016

Me ms vždy přišla tato přišla o tři dny dříve a trvala o dva dny méně ale jinak byla silná a bolestivá jako vždy. Uvidíme co to je

itworks
7. lis 2016

Tak jak dopadla krev? Už víš, čím to bylo?

katuna93
autor
8. lis 2016

Ahoj holky krev negativní po skončení následují menstruace mám dorazit na kontrolu. Nevim tedy nic :(

itworks
8. lis 2016

Tak si asi těhotná nebyla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru