Vynechání menzes

verunczee
17. srp 2016

Dobrý den,
vím, že se to tady omílá dokola, ale rozhodli jsme se, že se pokusíme s přítelem o miminko. Před měsícem jsem skončila s HA a několikrát jsme spolu spali 😉, tento týden mě měl přijít menzes, ale doteď se nedostavil. Mám jen průhledný výtok, bolesti v kříži, bolest hlavy a pobolívání v podbřišku v okolí vaječníků (jako kdyby ta mrška měla přijít). Chtěla bych se teda zeptat jestli si mám za týden udělat test nebo je to brzo když teprve před měsícem jsem skončila s HA? Děkuji

misula29
17. srp 2016

přesně jak píšeš, milion diskuzí na tohle téma a stejně se zakládají pořád nový 😀 Takže opět stejná odpověď , udělej si test a budeš vidět .Klapnout to mohlo a nemuselo 😉

verunczee
autor
17. srp 2016

děkuji, jsem nerozhodná ☹

lichtakova
17. srp 2016

@verunczee proc nerozhodna? Jestli uz jsi to mela dostat, bud zkus test nebo jeste pockej...ale az to bude vic nez 35 dni,tak bych asi vyrazila k dr.na vyvolani...dost mozna bude delsi dobu trvat,nez se ti to srovna,to je caste.

veronkama
17. srp 2016

Ahoj holky,mela bych takovou otazku. Slysela jsem ze kdyz chci zjistit z krve tehotenstvi tak staci zajit do laborky a tak me za nejaky poplatek zjisti hladinu HCG? Je to pravda? Dekuji predem za odpoved

lv
17. srp 2016

@veronkama ano, je to na tvoji žádost, tedy jako samoplátce, pohybuje se to 150-300kč, zavolej si do konkrétních laboratoří v okolí.

veronkama
17. srp 2016

@lv dekuji,prave by se mi to hodilo muj doktor ma dovolenou a ja bych to potrebovala zjistit,protoze mam uz tri mesice spozdeni

lichtakova
17. srp 2016

@veronkama fiha,3 mesice? A co test?

iwet91
17. srp 2016

@veronkama A dr. asi těžko má dovolenou 3 měsíce že ? A co test první měsíc když ti to nepřišlo ? To už je docela divné 🙂

lichtakova
17. srp 2016

@iwet91 beres mi to z ruky 😉

verunczee
autor
17. srp 2016

Tak test jsem si dělala..a je negativní tož nevím ☹

misula29
17. srp 2016

@verunczee pokud jsi vysadila HA tak může trvat než cyklus naskočí.Určitě bych šla k doktorovi

verunczee
autor
17. srp 2016

díky asi se tam na příští týden objednám pokud bude místo :D

bajuliss
17. srp 2016

@verunczee a kdy sis delala ten test ? A jaka znacka ? Podle me neni na skodu vyzkouset i jinou znacku

padme7
17. srp 2016

já když jsem vysadila HA, tak jsem MS neměla taky tři měsíce,pak jsem musela na vyvolání, a ještě i několikrát po tom, trvalo mi rok než se mi to srovnalo

lichtakova
17. srp 2016

@padme7 mne taky,proto jsem to tady i psala,ale mam pocit,ze se jim to moc nechce cist 🙂,ale je to bohuzel tak. Moc nechapu tyhlety cachry-chci dite,menzes nemam,test negativni,ale k doktorovi radsi nepujdu...

aqualech
17. srp 2016

Ahoj holky,dnes jsem si dělala test po 5 denním zpoždění menses dle fotky co myslíte asi je to tam?

bajuliss
17. srp 2016

No je to tam !! 😉 gratuluju 🙂 este bych treba zitra zkusila ten druhy...ale myslim, ze se zadarilo 🙂

aqualech
17. srp 2016

Já jsem z toho úplně roztřesená že se mi tomu ani nechce věřit 🙂

bajuliss
17. srp 2016

@aqualech ia byla taky...hlavne jsem nemohla pockat az budu za x hodin doma a test jsem delala uz ve vlaku 😀 ale hned jsem se podelila s pruvodci 😀 jsme aspon pokecaly 😀

lichtakova
17. srp 2016

@aqualech to si piš, že to tam je 🙂

aphr0dite
18. srp 2016

@aqualech gratuluji ja to tehdy taky nevydržela a do lékárny jsem šla s ampulí moči 😀 byl to krásnej pocit když ta čárka se tam objevila ☺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru