Vynechání menstruace. Byl někdo na injekci na vyvolání?

sabinkamichalek
19. říj 2021

Zdravím holky, byl někdo prosím na injekci na vyvolání menstruace?
Mám zpoždění 2 dny udivuje mě to, protože mám pravid lny cyklus vždy o den dřív nebo v noci, nikdy jsem neměla zpoždění mimo těhotenství... Momentálně s partnerem plánuje miminko ,minulý měsíc jsem byla na odběru vajíček 15.9 , den před menstruaci byl nechráněný sex a 20-27.9 mi normálně přišla menstruace , 16ho nechráněný sex a menstruace mi měla naskočit včera ale nic, běhám neustále na WC v domeni že už přišla a houby pouze silný bílý výtok a tak to jde celé dny , cítím hroznou únavu,nespavost bolest břicha sem tam občas zabolí více těhotenství možné není chlap byl odjetý a tak sex pouze jednou za měsíc a těsně před ms takže to je prakticky nemožné.
Máte někdo zkušenosti? Zvažovala jsem i rozházeny cyklus po odběru darování vajíček ale už jsem byla po třetí, a po dvou minulých odběrech se mi to nestalo 🙄🤔

petradt1986
19. říj 2021

@sabinkamichalek ja byla po 14 dnech kdy MS meskala.
Jinak udelej si pro jistotu test

sabinkamichalek
autor
19. říj 2021

@petradt1986 přijde mi divný otěhotnět , den před ms a pak normálně ms a 16.10 sex a další den měla přijít na to nedává smysl na tehu

sabinkamichalek
autor
19. říj 2021

@petradt1986 hlavně když byl teď ted říjnu normálně sex a druhý den měla přijít ms a nedošla tak to by se nestačilo ani uhnizdit😂 a pokud bych otěhotněla z minulého měsíce nedošla by další den má a už by se to ukázalo na těsto,test jsem dělala včera i dnes a negativní

petradt1986
19. říj 2021

Ju vidis ja se v tom zamotala.
Tak kdyz byl jediny sex vlastne pred par dny tak je to blbost. Nebo mas treba ovu pred MS. A nebo se cyklus zblaznil. Pockej dva tydny a skoc si na vyvolavacku kdyztak. Jestli te netlačí cas. Me dr. rika vzdy pockat 6 tydnu a pak prijit.

nikjean
20. říj 2021

@sabinkamichalek V minulosti jsem byla na vyvolání MS několikrát, ale až pokud jsem měla zpoždění více než 10 dnů, dříve ne.

sabinkamichalek
autor
24. říj 2021

@nikjean děkuji, mě nikdy nevynechala ms tak mi to přijde divné právě,ale chtěla bych jít znova darovat vajíčka tak ať se radši lékař na mě odívá zda tam není třeba cysta nebo něco jiného. Zpoždění už skoro tyden

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru