Vidíte tam něco?

dides45
31. bře 2019

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat kdo už mě s testy hodně zkušenosti ja jsem teprve nejako na začátku :D minuly mesis mi den po vynechání MS na testu se ukázalo menší dusík za dva dny jsem zkoušela další a byl o něco viditelný. Ale pak přišla MS. Byla jsem Na gynekologii kdy mě řekla ze šlo o biochemické těhotenství. Ovulaci bohužel zatím nevím kdy ji mám ale začnu od příštího měsíce si měřit bazalni teplotu. Ale teď mám 6dni do MS a dneska jsem si ráno dělala jen tak test a připadá mě ze tam trosku něco jde vidět. Možná ze už jsem asi vykoukana :D vím ze se nemá testovat před MS,ale mě teď nejako mravenci v prsou a to nemám obvyklý.Predem děkuji a omluvte kdyžtak v textu nějaký chyby atd píšu z mobilu 🙂

ocetnicek
31. bře 2019

Nevidím vůbec nic.

sluckynek
31. bře 2019

Také nic nevidím

lucijee95
31. bře 2019

Nic nevidím 🤷‍♀️

hezz17
31. bře 2019

To nahoře jsou nehty? :-O
Jinak nevidím nic.

ito
31. bře 2019

@dides45 zatim ne.

dides45
autor
31. bře 2019

Ale i tak vám děkuji 🙂 uvidím jestli přijde MS kdyžtak jsi udělám druhy kolo testování :D

dides45
autor
31. bře 2019

@hezz17 jojo jsou

sudylichozrout
31. bře 2019

@dides45 nevidim nic. Bohuzel...

chumlee71
31. bře 2019

@dides45 taky nic nevidím

marketa1218
31. bře 2019

To snad vidíte sama ne, že tam nic není 🙈

jancastromska
31. bře 2019

Znám případy kdy ženy byly těhotné pár měsíců a menses měly pravidelně ale teda nevím zda to má vliv na kvalitu testu

lutu11
31. bře 2019

@dides45 nevidím důvod testovat před menstruaci. Na druhé straně, pokud chcete mít jistotu, jestli jste/nejste těhotná, tak výsledek testu cca 14dnu od ovulacex, resp. 29.den cyklu je pro většinu žen dostačující a jasný. Z toho důvodu všechno, co testy ukážou před menstruaci bychom brala s rezervou.

brigita20
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zubina
1. dub 2019

4 dny zpoždění. Mamatest. Honim duchy?

gagusza
1. dub 2019

@zubina no tak ja to měla dneska tak stejno rano :D 5 dni zpozdeni

marketa1218
1. dub 2019

@zubina slabého dušika tam vidím, ale mně mamatest ukázal už po dvouch dnech zpoždění ukázal pomalu už dálnici. Tak zkus ráno

krasna_neznama86
1. dub 2019

@zubina
@gagusza mne mama testy delaly duchy, blve viditelny a dle digi testu jsem byla 2-3

zubina
1. dub 2019

@gagusza tak uvidíme 😁

lulavasky
1. dub 2019

@dides45 nekupuj si tieto lacné testy!!!!!!mne ukazovali stále iba jednu čiarku.......až som si kúpila clearblue 'test asi za 250kc aj s ukazatelom tyzdnov a bolo to tam!!!!😉

gagusza
2. dub 2019

Co myslite ? Ja to tam vidim ... jen je to asi jeste na samem zacatku ze je to tak slaboucky

sudylichozrout
2. dub 2019

@lulavasky Ty laciné testy úplně bohatě stačí. Co si myslíš, že je v tom digitálu, biochemická laboratoř a mikroPC z Pentagonu? Ne. Jsou tam úplně stejné papírky a stejné čárky. Jen jejich intenzitu nevyhodnocuje tvůj zrak, ale čidlo, které ji pak zobrazí na displeji jako 1-2, 2-3, 3+ 🙂

sudylichozrout
2. dub 2019

@gagusza Jj, je tam. Držím palce 🙂

gagusza
2. dub 2019

@sudylichozrout Děkuji 🙂 ja teda taky doufam ze to tak je .. 🙂 testovala jsem vcera. Jen dotaz na gyndu tak az 4-5 tydnu ze ? je to jinak zbytecne brzo ?

sluckynek
2. dub 2019

@gagusza já byla poprvé 6+2 a srdíčko už bylo vidět

zubina
Autor odpověď smazal
Zobraz
mijata
3. dub 2019

Na té poslední fotce něco maličko vidím 🙂 Držím palečky

balogis
7. dub 2019

Tak já cca dva dny do ms a test čistý, myslíte že to můžu brát jako fakt jistotu?cca 10 dní po ovulaci,to by případně už bylo něco vidět ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru