Vidíte něco?

elinka7295
30. zář 2021

Ahojky holky, vidite tam neco. Nevim kolil jsem dpo mam to nepravidelny a tohle je mamatest z odpoledni moci.. Jedna fotka bez efektu a druha s. Bylo to hned v limitu.

elinka7295
autor
30. zář 2021
bigbig
30. zář 2021

Bohužel nic nevidím.

luuc5
30. zář 2021

@elinka7295 jaa tady vidim ,ale zkusila bych za dva dnyy 🌸

kristymaty
30. zář 2021

Negativní testy 🍀

teress1215
30. zář 2021

Dělala bych každopádně test ráno a vidím čárku jen na tom upraveném 😊 zkusila bych za dva dny

bublee
30. zář 2021

Taky vidím, určitě zkusit ten znovu zítra lépe pozítří z ranní moči 🤗 Držím pěsti 🍀🍀

anonymni123kj123
30. zář 2021

Vidim❤️

maxulekapcule
30. zář 2021

Nevidim 😌

linducha90
30. zář 2021

Nic nevidím, ale udělala bych další za 2 dny a určitě z ranní moči...

krisstina93
30. zář 2021

Nic

jaja01k
30. zář 2021

Negativní

leniczka23
30. zář 2021

Duch tam rozhodně je, dovolila jsem si upravit kontrast, je to pak vidět lépe.

elinka7295
autor
30. zář 2021

@leniczka23 děkuju moc , takze myslis ze vy to mohlo neco byt ? Jeste jednavec odpoledne kolem 4 jsem nepila skoro byl tam duch ..ted vecer jsem to zkusila jestli nahodou a nebyl jen uplne neviditelnej a to jsem hodne pila právě.

nikjean
1. říj 2021

@leniczka23 Tohle upravování fotek - kontrastu atd. je úplně mimo. Právě taková úprava ti může klidně zobrazit právě rysku. Nechápu tohle lovení duchů. Buď druhá čárka jde zřetelně vidět nebo není.
@elinka7295 Za mě by tenhle test letěl do koše, jakožto test s negativním výsledkem.

sebestka
1. říj 2021

@elinka7295 jak dlouho máš do MS?

elinka7295
autor
1. říj 2021

@sebestka apka mi pise 6 dni ..ale bohuzel nemuzu rict presne mam to hodne nepravidelne hodne nekdy ob dva mesice nekdy ob 3 mesice ..tak nwm

worena
1. říj 2021

@elinka7295 Ještě vydrž✊🙏🍀😊

leniczka23
1. říj 2021

@nikjean nějak nikde nevidím, že bych se tě ptala.na názor. Ty duchy nelovis, někdo jinej ano. Když jsem se snazila, taky sem lovila a moc dobře sem si byla vědoma toho, že i když ducha objevim, nemusí to znamenat vůbec nic. Pak je to v.poradku.
Za mě lepší můj komentář, než tvůj totálně negativní, opovrhujici. To, že ty něco nechápeš, neznamena, že tě to opravňuje k.tomu tu někdo urážet jak je něco mimo. Ale v.pohode, tady na koníků, běžná praxe. Tak přeju hezký den.

nikjean
1. říj 2021

@leniczka23 Za prvé, zapojila ses do diskuze, kde se diskutuje, tedy není na místě si stěžovat, že ti někdo reagoval na tvůj příspěvek. Za druhé, byl položen dotaz, zda je vidět druhá čárka, já odpověděla, že není a test je negativní - nehledej v tom žádné emoce. Na mé odpovědi není nic negativního. To, že nechápu lovení neexistujících duchů na testu je můj postoj, který jsem vyjádřila, nicméně jim neopovrhuji - vy si to dělejte klidně dál. Nevím na základě čeho si vydedukovala, že jim opovrhuji. Že někdo upravuje záměrně kontrast a jas je dle mého mimo, protože je možné, že díky této úpravě půjde vidět ryska, která by třeba pouhým okem nebyla vidět - to je důležitý dovětek, protože dle něj je jasné, že to urážka není, spíš upozornění, co to může způsobit.
Ale jasně, klidně šiřte tyhle, dle tebe, pozitivně falešné naděje, aby pak žena byla zklamaná v podstatě z ničeho. Tady na koníku běžná praxe, tleskánek.

leniczka23
1. říj 2021

@nikjean promiň, po větě ,,Za prvé..." Jsem přestala číst. I tak přeju hezký den.

nikjean
1. říj 2021

@leniczka23 Takhle se v psané formě rozděluje text, pro větší orientaci. 🙂 Pokud i tohle považuješ za urážlivé, egoistické, opovrhující - tak už opravdu nevím. Budeš asi velmi citlivý človíček a nemyslím to, jako urážku. 🙈

sebestka
1. říj 2021

@elinka7295 Jasně. Něco úplně malinko tam vidím. Ztracené to úplně není, ovšem úplně nevím, jestli už nemám z toho koukání mžitky. Zkus dva dny vydržet a testovat znovu, to by případně pozitivní test, by mohl být vidět vic. Moc držím pěsti.🍀

sudylichozrout
1. říj 2021

@leniczka23 Jen technicka, "zaprve" je sice prislovecna sprezka a mela by se psat dohromady, ale pravidla pripousteji i variantu "za prve". To same plati o "zadruhe". A cim vyssi cislo ve vyctu, tim lepsi je pouzivat variantu s mezerou. 😉😘

leniczka23
2. říj 2021

@sudylichozrout To nebyla výtka na pravopis, prostě jsem jen neměla náladu ani čas číst dál. Nijak mě to neurazilo. Ale dohadování s nepříjemnými ženami na koníků už nepatří mezi mé koníčky 😁

elinka7295
autor
2. říj 2021
linducha90
2. říj 2021

@elinka7295 takže můžu potichu gratulovat 🥰🍀

sebestka
2. říj 2021

@elinka7295 Obrovská gratulace! Tady už se čárka neztratí.❤️

leniczka23
2. říj 2021

@elinka7295 bomba, moc držím palce ať takhle krásně sílí dál.

anonymni123kj123
4. říj 2021

@leniczka23 tak co digi?🙂))

pepickovapavlinka
5. říj 2021

Nemáš čisté svědomí že jsi to ve snažilkách smazala??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru