Vidíte něco?

stastnamatka07
16. led 2021

Ahoj, vidíte tam ducha ? Já sem 9.1 v termínu ms špinila, 10. čisté krvácení a 11.-12. špinění, od té doby mě bolí podbřišek, spodek, trochu záda a častěji mě bolí hlava. Dnes z první moči to vypadalo takto (viz foto).

zvladarova
16. led 2021

@stastnamatka07 nevidím teda nic

palja
16. led 2021

Taky bohužel nic nevidím

stastnamatka07
autor
16. led 2021

V reálu tam šla vidět teňučká čárka, proto sem se ptala jestli vidíte taky. Nevím jestli ryska nebo duch ale je to Pepino a ten má prej málo barviva 🤷

themuffin
16. led 2021

@stastnamatka07 spíš ne

stastnamatka07
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
inah91
16. led 2021

@stastnamatka07 Nic, bohužel.... já jsem taky měla jeden cyklus kdy byla divná MS, málo, krátce, divně - a říkala jsem si, tyjo, že by? (to jsme se pravda nesnažili) - tak jsem testovala..... ale za mě prostě MS ať je jakákoliv, tak je to MS.... nelovit duchy, rysky..... radí se lehce, já vím, ale taky jsem si prošla x lety snažením.... Držím palce 🙂

stastnamatka07
autor
16. led 2021

@inah91 Já sem nikdy takovou ,, ms,, neměla. Vždy sem poctivě krvácela 😉 Ano radí se lehce, když každej člověk to prožívá jinak je a nikdo neví jaké jsou okolnosti..

ema90
16. led 2021

Nic nevidim.
A to, co popisujete, jsou uplne bezny veci, ktery se dejou zenskym bez ohledu na to, v jakem cyklu se zrovna nachazeji.
Byt vami tak se prestanu tak pozorovat.
Ms probehla (byt slabe) a test je negativni.
“Priznaky” vsugerovane.

stastnamatka07
autor
16. led 2021

@ema90 Ne nejsou vsugerované, asi cítím že mám bolesti v břiše ne a bolí mě hlava ? Bolesti si fakt vsugerovat neumim....

michaela666
16. led 2021

@stastnamatka07 Já mám tyhle příznaky co popisuješ i s divnou ms, když venku prochladnu těsně před tím než ms začne. Nebyla jsi třeba někde na dlouhé procházce, celodenní lyzovačce nebo na tebe neleze nějaký bacil? To by mohla být příčina toho neobvyklého krvácení.

vitezove
16. led 2021

Spíš bych se bála, že máš nějakou nemoc, co se pomalu rozjíždí. Na testu není opravdu nic.

hanulkaha
16. led 2021

@stastnamatka07 ja na tom prvnim barevnem testu vidim slabouckou carku ☺️ mohla byt klidne posunuta ovulace a test jeste nemusi byt tak vyrazny, tim spis ty mene kvalitni. Koupila bych desitkovy, treba dr Max nebo Mamatest a udelala znovu a klidne behem dne, nemusi byt z ranni moci 😉 drzim pesti 🍀

stastnamatka07
autor
16. led 2021

@michaela666 Nee, teď jsme nikde nechodili.

stastnamatka07
autor
16. led 2021

@hanulkaha Děkuji..🌸Ona tam právě byla vidět a po té jak byl rozmočený zmizla ale je to Pepino, tak nevím .. Při prvním těhu 2018 sem testovala každou chvíli v Prosinci a nic a hned 3.1 sem byla u doktora a byla sem 6+1 tak nevím..

klokanka31
16. led 2021
klokanka31
16. led 2021

@stastnamatka07 Zkus mamatest

stastnamatka07
autor
16. led 2021
ol12
16. led 2021

Ja teda vidim na obou, ale na barevne fotce jsem nemusela zkoumat.

stastnamatka07
autor
16. led 2021

@ol12 Já sem to právě ještě upravila a tam to jde vidět. Ale ptala sem se v lékárně a nejde to tolik vidět kvůli tomu, že to Pepino má málo barviva. Tak ještě chci zkusit ten do proudu moči.

stastnamatka07
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
jjasmina
16. led 2021

Negativní, zvlášť pokud ste krvacela...

inah91
16. led 2021

@stastnamatka07 já chápu... nevím, jak dlouho se snažíte, ale sama jsem to zažila x let, a nikdy nemělo cenu něco vykoukávat a myslet si, že ta či ona MS byla "divná", nebo že mě někde píchá nebo bolí a že to jsou příznaky.... to bych byla těhotná 3 roky v kuse 😀 Ale držím palce!

stastnamatka07
autor
16. led 2021

@jjasmina krvácela sem den, což se úplně normálně stává.. jen tak mimo řeči 🙂

stastnamatka07
autor
16. led 2021

@inah91 Já se nepozoruji každý měsíc ale prostě vím, že teď je něco jinak. Už znám své tělo dost dlouho na to 🙂))

jade85
16. led 2021

Vidím, ale musela jsem se hodně soustředit, abych toho ducha vykoukala. Zkusila bych za dva dny z ranní moči. Buď to bylo biochemické a odešlo s ms (to si myslím spíš) a za dva dny bude už bílo a nebo zesílí 🙂 držím palce

klokanka31
16. led 2021

@stastnamatka07 Je pravda že někdo si příznaky jen vsugeruje, ale někdo to vycítí... Já to tak měla u všech 3 těhotenství. Něco bylo jinak... I když dodnes nedokážu říct co ☺

stastnamatka07
autor
16. led 2021

@klokanka31 No právě.. já sem to nějak neřešila ale teď sem prostě cítila, že je něco jinak.. i u té ms, jindy vždy krvácím alespoň 3-4 dny a teď jeden a zbytek špinění...
A bolesti si vsugerovat neumím, bohužel 🤷
A že hlavně na to břicho,spodek a hlavu trpím poslední dny jak blázen a nemocná nejsem. Na mě to vždy přijde ve velkým hned po probuzení, takže nemoc poznám
No každopádně uvidím v Pondělí u doktora na kontrole.

klokanka31
16. led 2021

@stastnamatka07 Já tak vzpomínám jak to bylo u mě, a mám pocit že u třetího těhotenství jsem jeden den trochu krvácela a špinila, a pak najednou nic. A nějak 2 týdny potom jsem měla pozitivní test. Já si myslím že když je k sobě žena upřímná, že nějaký šestý smysl funguje. Já dokonce u všech těhotenství vnitřně věděla, jak to dopadne. A trefila jsem se, i když mi všichni říkali že jsem magor 🙄

stastnamatka07
autor
16. led 2021

@klokanka31 Já sem si celou dobu říkala, že nemůžu být a bylo to v pohodě a poslední den toho špinění mě trknul takový pocit, že je něco jinak a od té doby mi to pořád vrtá v paměti 🤷 A navíc ty divné bolesti spodku a podbřiška.. já už sem byla na 3 operacích s břichem, takže vím jak bolí cysta, srůsty apod ale tohle jsou zvláštní bolesti 🤷 Neumím si to vysvětlit ale každopádně budu mít jistotu až v Pondělí buď podle vyšetření nebo podle krve 🙂

klokanka31
16. led 2021

@stastnamatka07 Tak pak dej vědět jak jsi dopadla 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru