Vidíte ducha, nebo je to jen ryska?

barb0ra
17. pro 2020

Ahoj holky,
Vidíte prosím ducha nebo je to jen ryska nebo si to jen namlouvám?
Moc díky. 🙂

lenatko91
17. pro 2020

Vidím 🙂🍀

verulevrtule
17. pro 2020

@barb0ra ano 😉 kolik dní máš zpoždění?

barb0ra
autor
17. pro 2020

@verulevrtule Já to právě normálně dostala (minulou středu), ale menstruace byla strašně bolestivá a divná a také pořád běhám čůrat, tak jsem to zkusila.. Tohle byla citlivost 25, zítra zkusím ještě 10, ale stejně tomu moc nevěřím...a ten duch mě tedy dost překvapil.. 😐

michaelarousova
17. pro 2020

@barb0ra mohlo to tehu odejit s menstruaci☺️ Zitra po testu asi budes chytrejsi a kdyz hak bych sla na krev☺️

nikishkaaaa
17. pro 2020

@barb0ra nechci strasit, ale pri opetovnem pozitivnim testu bych rychle navstivila lekare, casto se setkavam s tim, ze kdyz je pozitivni test po menzes, jedna se o mimodelozni...treba ne, ale urcite bych to nechala rychle zkontrolovat 😉

barb0ra
autor
17. pro 2020

@nikishkaaaa Taky mě to právě napadlo, mám na 90% endometriózu (jen jsem ještě nebyla na diagnostické laparoskopii) a přirostlý vaječník k děloze a pravděpodobně to tedy nebude jediný srůst, tam uvnitř. Pořád bych ale radši doufala v to lepší.. 😔

ema90
17. pro 2020

@barb0ra To budou zbytky hcg a tehotenstvi pravdepodobne odeslo s ms.
Urcite bych navstivila lekare.
Jeste je moznost mimodelozniho tehotenstvi, takze si urcite zavolat na gyndu.

pepickovapavlinka
17. pro 2020

Pokud byla MS moc bych to nadějně neviděla.Navíc tento test rád dělá falešné //

amazonkajanik
17. pro 2020

@barb0ra no,jestli máš prirostly vaječník,tak bych k mudr šla co nejdříve

verulevrtule
17. pro 2020

@barb0ra tak to já bohužel taky měla ducha ještě týden po ms 😭

krupka3
Autor odpověď smazal
Zobraz
krupka3
17. pro 2020

@nikishkaaaa no tak to opravdu zbytecne plasis.... To by autorka mela tyden po MS uz dalnici a navic bolesti bricha.

barb0ra
autor
17. pro 2020

@amazonkajanik S tím vaječníkem to vím právě protože mi to doktor řekl, ale prý to ničemu nevadí a stejně se s tím nic nedělá.. 🙂

barb0ra
autor
17. pro 2020

@verulevrtule Z diskuzí si myslím, že to není zase tak nemožné. Nevím bohužel, kdy byla přesně ovulace, ale dnes by to bylo dle sexu buď 19dpo a nebo 13dpo a u těch 13ti si myslím, že by ještě dálnice být nemusela...?

ema90
17. pro 2020

@barb0ra Dalnice by byt nemusela, ale urcite by carka na testu vypadala o dost jinak, pokud by bylo tehotenstvi prosperujici.
Byt vami tak valim k doktorovi a vubec tu nespekuluji nad necim, co muze byt i nebezpecne.

amazonkajanik
17. pro 2020

@barb0ra no,jistota je jistota. Hele,já kvůli mimodeloznimu málem přišla o mamku,když mi byly 4roky a šla původně na operaci s cystou. Těhotenství odhalil až primář a operaci uspíšil a tím jí zachránil život. Během operace měla i klinickou smrt,těžká otrava krve,měla to prý v sobě 3týdny a schovalo se to za tu cystu ...

barb0ra
autor
18. pro 2020

Ahoj holky, tak dneska citlivější test negativní úplně. Nebudu asi nijak plašit u doktora, to mi přijde zbytečné na to jak slabá čárka byla
a budeme se snažit tento měsíc znovu..🙂

barb0ra
autor
6. led 2021

Ahoj holky, já to nevydržím a musím se podělit. Minulý měsíc jsem si dělala i ovulační testy a vím, že jsme to tedy krásně chytli. Dnes by měl být první den MS, ale zatím nic a už tři dny když večer lehnu do postele mám žaludek na vodě a divné pnutí v břiše. No a dnes jsem zkusila testík a vykouklo na mě toto. To už vypadá trochu výrazněji, než minulý měsíc, co? Snažím se ještě moc vnitřně neradovat, ale teda úplně mi to nejde... 😊

ema90
6. led 2021

@barb0ra Tak snad ms nedorazi, zatim to vypada celkem nadejne 🙂
Nekdo ma v den vynechani uz o dost jasnejsi carku, ale to nicemu nevadi. Hlavni je, aby silila 😊👍🏼

janapetrvalska
6. led 2021

Navštívila bych dr. Protoze v tuhle dobu by to byly dalnice jak blazen kdyby to bylo h minul mesice otehotneni. Bud to odeslo s predeslou ms a neco zustalo vacek nebo neco a jd treba zasahnout at nechytnes zanet delohy, nebo si otehotnela ted dalsi cyklus. Kazdopadne bych radeji zasla.

ema90
6. led 2021

@barb0ra Az ted vidim, ze jsi mela nekdy 17.12 slabeho ducha na testu. To jsi preci jeste nemohla v tomhle cyklu stihnout odmenstruovat a mit ovulaci, natoz uz pozitivni tt, ne?
Pokud je duch z minuleho cyklu, tak to upaluj k doktorovi 😕

barb0ra
autor
6. led 2021

@janapetrvalska Nene, minule to podle mě byla fakt jenom ryska a těhotenství vůbec nebylo, protože mi to udělal jen jeden test. Toto by bylo z ovulace 23.12.

pepickovapavlinka
6. led 2021

@barb0ra jj je pozitivní držím pěsti ať sílí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru