Vidíte ducha?

adela213
22. bře 2022

Ahoj holky jsem tu nová a chtěla bych se vás zeptat
zda-li si myslíte, že jsem těhotná. Už skoro 3 týdny zpožděná MS. Já tam vidím ducha co vy? Moc děkuji za odpovědi ♥️

klokanka31
22. bře 2022

@adela213 Já nevidím nic a při takovým zpoždění by opravdu něco vidět bylo

tasimia
22. bře 2022

@adela213 ja teda nevidím nic, bohužel.

lilian2111
22. bře 2022

Nic.

adela213
autor
22. bře 2022

@klokanka31 ona tam je vidět, ale opravdu hodně slabě i moje sestra to viděla. Takže nevím jsem na vážkách zítra zkusím z ranní moči. Jinak děkuji za odpověď

makkyv
22. bře 2022

@adela213 Není tam, při takovém zpoždění by už něco mělo být vidět.

nazka
23. bře 2022

@adela213 ahoj, duchové bývají videt kolem příchodu MS, pak čárka sílí, protože roste hcg v krvi. Skoč na gyndu na vyvolávačku.

titina12
23. bře 2022

@adela213 v den menstruace jsem měla obě čárky, ale bůh ví každa žena je jiná.

sebestka
23. bře 2022

@adela213 i kdyby tam byla, tak z toho nic nebude. 3 týdny zmeškané menstruace, už by byla dávno dálnice.

vejuu98
23. bře 2022

@adela213 nemáš ještě jiný test? Případně fotku?Ale něco hodně slabého tam vidím 🙂Je fakt že každá žena to má jinak.Já sama jsem 4-5tt a dělala jsme si poslední test doma předevčírem a stejně tam nebyla úplná dálnice jako u prvního potomka.🙂Zkusila bych možná digitální clearblue,kde ti případně ukáže i týden těhotenství.Pokud by byl negativní,je možné že by to mohla být i cysta. Kamarádka total měla na střední,kdy ji vynechala menstruace a měla pozitivní test,ale ve skutečnosti v tu dobu ještě neměla s nikým styk.Uvidíš.Určitě bych zašla na gyndu🙂

adela213
autor
23. bře 2022

@vejuu98 děkuji za radu taky na cysty trpím, ale vždy poznám, že mám cystu, že mě bolí pravý nebo levý vaječník, ale teď nic jen mě občas píchne v děloze. Ano zítra tam jdu tak jsem zvědavá 😊

vejuu98
23. bře 2022

@adela213 uvidíš co ti řeknou.Každopádně ti přeji,aby jsi byla v pořádku 🌹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru