Vidíte čárku na testu?

julia00
31. črc 2022

Robila som si 2 testy včera, jeden ráno a druhý večer. Na obidvoch tretoch som po uschnutí cca 5-6 hodín mala ducha/kanalik. Dala som fotku do negatívu aby bolo niečo vidieť. Čiže vidíte ju?
Aj som to zakrúžkovala

dianemash
31. črc 2022

Bohužel nic nevidím 🙈

loylii
31. črc 2022

@julia00 nic

kokoska29
31. črc 2022

@julia00 vidět nic není a kdyby jo, po 6 hodinách to nemůžeš brát za platný výsledek...

julia00
autor
31. črc 2022

Ďakujem za odpovede. Ja tam tu čiarku vidím len keď sa veľmi sústredím. Každopádne počkám na ms.

zlaticko22
31. črc 2022

@julia00 taky bohužel nevidím.. já mám pocit,že když se člověk moc zasoustredi a snaží se tam něco objevit,že tam lehce jde vykoukat vždy😁 pokud není jasne viditelná lehká barva aspoň,tak to nemá smysl..vydrž a zkus za pár dní další. Kdy máš předpokládanou ms?

lencaa11
31. črc 2022

@julia00 nic 🤔

julia00
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
julia00
autor
31. črc 2022

Naozaj nič nevidíte? Test som robila 2 týždne po sexe, naozaj netuším či by už niečo ukázal aj keď beriem HAK. Tento mesiac mi už vážne prepína

amazonkajanik
31. črc 2022

@julia00 tak pokud se užívá HA, tak ten druhý proužek je už psychosomatický. Vidím, čeho se bojím, vidím, co z hlouby duše vidět chci, atd. Nic tam není, je čistý. Ale pro klid duše, není problém si dojít na krev jako samoplátce

julia00
autor
31. črc 2022

@amazonkajanik áno ak do piatku nepríde ms tak buď pôjdem na gynekologiu alebo do labaku ako samoplatca

pepickovapavlinka
1. srp 2022

Toto je negativní test

susmevem
1. srp 2022

@julia00 ... tenhle test je negativní...

julia00
autor
2. srp 2022

@susmevem ďakujem, užívam antikoncepciu, len mohla byť znížená účinnosť tak som testovala pre istotu. Počkam na ms mala by prísť dnes alebo zajtra

julia00
autor
2. srp 2022

Negatívny však?

dianemash
2. srp 2022

@julia00 ano negativní

susmevem
2. srp 2022

@julia00 ... ano, úplně negativní...🙂

julia00
autor
2. srp 2022

Ďakujem, dnes by som mala dostať menštruáciu. Tak snáď príde

maria2023
13. pro 2022

Dobré ránko, ja som 7DPO a dnes test takto (viem, že je to skoro , ale včera som mala závrate neskutočne a cítim v podbrušku zvláštne teplo🥰tak som to chcela skúsiť ). 🙏🏻🍀

bibinkaa12340
15. bře 2024

Holky, vidíte něco? Mám nepravidelný cyklus , menses většinou jen po agolutinu. Dostala jsem dvě injekce po sobě agolutinu,je to 14 dni a menses nikde. Zkusila jsem mamatest...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru