Větší jedna polovina břicha, bolí prsa

dory2002
19. pro 2017

Ahoj je mi 15 a potřebovala bych radu 🙂 Asi před dvěma měsíci jsem měla sex a od te doby bylo všechno v pohodě..menstruaci jsem měla 3x, ale poslední tři dny se mi zda ze mám větší jednu polovinu břicha a bolí mě prsa.
Při sexu jsme použili kondom, přítel se jak to říct..neudělal a ještě k tomu jsem měla normálně menstruaci cele dva měsíce..jen jsem ji měla po druhé dříve a po třetí taky (normálně bych měla dostat 30 den v měsíci a dostala jsem ji cca o sedm dni dříve a o dva týdny znovu, ale stává se mi častěji ze ji mám nepravidelnou).
No, ale jsem člověk který se furt pozoruje a všechno si vsugeruje..Ale proste mě bolí prsa na dotek a mam větší polovinu břicha :(
Je Možné ze bych byla těhotná když jsme použili kondom, měla jsem menstruaci a přítel se neudělal?
Všichni kolem mě říkají ze je to blbost, ale já se i tak bojím.

kaczorka
19. pro 2017

Kup si test.. ale podle me nejsi..To by jsi byla jak panna Marie kdyby jo..😉

neria55
19. pro 2017

Těhotná nejsi..

dory2002
autor
19. pro 2017

@kaczorka mám to v plánu ale vůbec si nevím rady jakým mužu věřit jelikož jsem hodně četla ze je možné ze se tam něco rozpije a ukáže to ze jsme tehotna i když to nemusí být pravda 😁 A zase se mi nechce dávat 200 za těhotenský test 😁

peggy_5
19. pro 2017

@dory2002 je bkbost abys byla tehotna.. ale zajdi k doktorovi, ze te boli bricho a mela jsi ms po 14 dnech.. mohla vy to byt treba cysta..

katrin04
19. pro 2017

Kup si obyčejný mammatest za 30 korun, jsou tam dva. S takovýmhle odstupem ti buď ukáže 2 čárky, nebo ne.

novamamina
19. pro 2017

@dory2002 buď v klidu. Těhotná určitě nejsi.

neria55
19. pro 2017

@dory2002 víš kolik holek tady by si přáli vidět toho ,,ducha" jak píšeš? . Je to opravdu nepravděpodobné že by se ti ukázal 🙂

kaczorka
19. pro 2017

tehotensky test nestoji 200..a pochybuji ze ti ukaze 2 carky.. 😉 a kdyby jo,tak na gynokologii..tak bych mimochodem zamirila vzdy kdyz se ti neco nebude zdat,minimalne pro antikoncepci..😉

dory2002
autor
19. pro 2017

@kaczorka prave ze jsem byla v lékárně a tam mi nabídli nějaký dražší 😒 ze prý je na nej největší spolehnutí..
Antikoncepci jsem chtěla už jen protože je to furt jistější než kondomy (ne nejjistější, ale pripadala bych si lépe) ale nemám souhlas rodice jelikož mamca je proti tomu.

kaczorka
19. pro 2017

V patnacti potrebujes svoleni rodice na antikoncepci? Ja byla tehdy teda v patnacti sama u doktora a nikdo se me na souhlas rodicu na predepsani antikoncepce neptal.. predepsali mi ji normalne.. ale pokud chce byt tvoje maminka babicka..😉

dominikaromanova
19. pro 2017

@dory2002,
těhotná nebudeš, také nesmíš zapomínat na to, že se stále vyvíjíš a pracují Ti hormony, takže bolest prsou, nepravidelnou MS bych přikládala spíše tomu, možná i sugesci. Co se týče těhotenského testu, rozhodně všechny nestojí 200,- Kč, kup si nějaký levnější buď v lékárně nebo klidně i v drogerii, spolehlivé jsou všechny.

dory2002
autor
19. pro 2017

@kaczorka ano musí 🙂 Moje mamča nesouhlasí ani s tím abych vedla sexuální život a myslí si ze tomu zabrání když nedá souhlas.
Já jsem pak bohužel vynervovana a myslím si ze sex ke vztahu patří..jen bych byla teda raději když bych po každém sexu nemela nervy v pytli 😁
Mamca si Hold myslí ze i v tomhle má první slovo 😁 Ale tak respektuji ji i když nerada

dory2002
autor
19. pro 2017

@dominikaromanova děkuji za uklidnění a rady! 🙂

bayt
19. pro 2017

@dory2002 Nejsi...a najdi si jiného gynekologa :O Souhlas rodičů s HA? 😨

dominikaromanova
19. pro 2017

@dory2002,
já se mamince nedivím, že nesouhlasí abys už vedla sexuální život, ale to pochopíš až budeš mít sama děti. Teď moc nemá smysl s Tebou o tom zde diskutovat, protože hormony a puberta dělají své. 😉

dory2002
autor
19. pro 2017

@bayt mi gynekolog ke kterému chodím nevyhovuje, ale máme s mamčou stejného a říká ze je to úžasná doktorka a nechce abych chodila k jiné a děkuji 😊

kaczorka
19. pro 2017

@dory2002 tak ja myslim ze kdyz ti ta lekarka nevyhovuje,tak bych ji zmenila.. Na to ti snad mamca souhlas davat nemusi..😉

jaanicce
19. pro 2017

Já teda taky souhlas nepotřebovala a HA jsem brala už od 15-ti, né kvůli sexuálnímu životu, ale kvůli úpravě cyklu. Měla jsem šílený bolesti a nepravidelnou, silnou menstruaci. Takže nebylo co řešit. Když jsem se po letech rozhodla jí vysadit, velice rychle jsem si vzpomněla, proč jsem jí brala. Takže vím, že o můj názor asi nikdo nestál, ale příjde mi to jako hloupost. Změň doktora nebo to mámě prostě rozumně vysvětli. Jinak sexuálně žít jsem začala o mnoho let později a i když jsem byla pod antikoncepcí, stejně jsem byla tak vystresovaná, že jsem si celý půl rok dělala těhotenské testy. Občas je hlava fakt potvora. Držím palce!

dory2002
autor
19. pro 2017

@jaanicce děkuji!

duckie
19. pro 2017

@bayt Myslím, že pár let platí zákon 372/2011 o zdravotních službách a lékaři mohou poskytovat nezletilým služby pouze se souhlasem zákonného zástupce- stačí písemné čestné prohlášení rodičů s podpisem,že souhlasí,aby jejich dcera byla u daného gynekologa vyšetřována i ošetřována bez jejich přítomnosti.

stuplakova
20. pro 2017

@dory2002 podle mě je hloupost aby jsi byla těhotná. Kup si klasický mamatest a po dvou měsících to na tebe buď vyskočí nebo ne, ale podle mě ne. Měli jste kondom a přítel ani neejakuloval, takže podle mě je to velice nepravděpodobné, Pokud máš nějaké bolesti a něco se ti nezdá tak si zajdi ke gynekologovi na prohlídku a uvidíš.

bayt
20. pro 2017

@duckie Ten zákon byl naštěstí novelizován http://medigenia.cz/clanky/dokumentace/souhlas-... Jinak by ho kupa gynekologů porušovala, protože většina jich je příčetných a nevyžadují u šestnáctileté holky souhlas maminky, když chce začít sex. žít a brát HA.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru