Už jsem z toho blázen 🫣. Co myslíte, vy?

radusik
3. čer 2024

Ahojky holčinky, připadám si jako blázen, myslela jsem si, že jsem těhotná, protože jsem měla příznaky, ale hlava mi říkala, že je to blbost....dávala jsem i fotky, kde se mi zdálo, že je tam buď duch nebo ryska....v pátek jsem po milování začala krvácet - 24DC, tak jsem si říkala, že jsme pomohli menstruaci....o víkendu mi bylo pekelně zle a hodně jsem krvácela a bolelo mě břicho...test jsem si udělala dnes z ranní moči a teď večer vypadá takto? 🫣 No, chápete to? Těch testů jsem udělala hodně a všude nějaká lehce viditelná čárka byla.....teď mě bolí břicho, ale nekrvácím...., vůbec nechápu, co se to se mnou děje....🫣

monika_sevcikova
3. čer 2024

@radusik na tom prvním vidím krásnou čárku a na druhé taky myslím jsi že jsi tehotna ale radši si zkus ještě jeden test třeba proužky a pokud ti vyjde také pozitivní tak jdi na gyndu ať si odeberou krev na hcg to budeš vědět na 100000000000%%% jestli ano nebo ne jinak přeji hodně štěstí ☺

klokanka31
3. čer 2024

@radusik Vypadá že těhotná jsi, ale to krvácení mi k tomu nesedí. Nemůžeš mít mimoděložní? Být tebou tak jdu radši k doktorovi

radusik
autor
3. čer 2024

@monika_sevcikova Děkuji, počkám po menstruaci, ale hlava mi to tedy nebere 🫣....těch testů mám opravdu hodně...schválně kupuji stejnou značku, abych věděla, jestlí sílí nebo slábne.....

radusik
autor
3. čer 2024

@klokanka31 Aha, to mě ani nenapadlo.....🫣....

brabechanule
9. čer 2024

@radusik já si myslím že neni treba stresovat s minodeloznim já taky na začátku špinila a teď jsem 22tt a vše v pořádku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru