Uhnizďování?

lujhu
16. srp 2024

Zdravím holky, včera jsem měla na toaletním papíru tmavě hněde špinění, dnes vůbec nic, ovulace podle testu vycházela 10/8 myslíte že to bylo ono?

1pomnenka
16. srp 2024

No nevím, to by bylo dost brzy.

reeeza
16. srp 2024

Ovulace 10/8...začátek nidace to může být 😉 Za 3, 4 dny možná bude dušík 😉

lencaa11
16. srp 2024

@lujhu teď je otazka kdy ovu byla test byl pozitivni 10.8 + - mohla bejt buď ten den nebo později což je pak brzo možná ale telo umi překvapit no uvidíte v termínu Ms co ukáže testik ☘️☘️

lujhu
autor
16. srp 2024

@1pomnenka
@reeeza
@lencaa11 Taky mě to přišlo brzo myslela jsem si že my asi začne MS ale nic se nerozjelo tak počkám 2-3 dny 🤞

baru7889
16. srp 2024

@lujhu počkej, jako že by ti začala ms 6 dnů po ovulaci? To je nějak hrozně brzo ne🤔 taky si myslím, že by to mohlo být spíš uhnizďování, jak máš dlouhé cykly? A ovu test byl pozitivní kdy?

lujhu
autor
16. srp 2024

@baru7889 cykly mám nepravidelny 29-47 a test začal sílit od 9/8 a 10/8 je možný že třeba ovulace mohla bejt až 11/8 ale to člověk neví 😄

martulka88
16. srp 2024

@baru7889 Hele, i to může být. Než jsem otěhotněla s druhým, měla přijít ovulace a přišla znovu MS. A hned na to jsem otěhotněla. Bohužel tělo není stroj a občas umí dělat divy.

@lujhu Vše je možné. Uvidíš, jak to bude dál. Kdy má přijít zhruba MS?

lujhu
autor
16. srp 2024

@martulka88 24/8 ale není to 100% mám vždycky týden 2 zpoždění, ale jendou se my stalo že ms přišla skoro o 2 týdny dřív, přesně jak píšeš tělo není stroj 😀

baru7889
16. srp 2024

@martulka88 chápu, jen mě to zarazilo 🙂
@lujhu uvidíš, nezbývá než čekat.. já jsem teď 4dpo cca a taky musím čekat😒😄 je to dloooouhý

lujhu
autor
17. srp 2024

@baru7889 to teda, dnes jsem měla dokonce i malinko krev na intimce ale víc se to rozjelo spíš zas špinění, napadlo mě jestli to nemůže bejt slabší ms 🙆

lujhu
autor
19. srp 2024

@baru7889 tak co už sis zkoušela test? Já budu zkoušet dnes předevčírem jsem začala krvácet pár kapek ale do dnes zatím nic , tak jsem zvědavá 🙆

baru7889
19. srp 2024

@lujhu zatím jsem nezkoušela, jsem cca týden po ovulaci, tak si myslím, že by stejně ještě nic neukázal😅😏 no tak držím palce a dej vědět✊🍀

lujhu
autor
1. zář 2024

@baru7889 tak co jak ti to dopadlo?

baru7889
3. zář 2024

@lujhu nic z toho nebylo🥲 teď čekám zas na ovu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru